MERYLIN NAU õpib uusi vallatuid nippe: mul pole kunagi olnud võimalust mehele pakkuda rahuldust

MERYLIN NAU õpib uusi vallatuid nippe: mul pole kunagi olnud võimalust mehele pakkuda rahuldust
pilt: erakogu

“Rannamaja” Merylin Nau suvel sugugi jalgu seinale ei viska, vaid arendab end nii tantsimises kui meesterahva rahuldamises.

Sel suvel postitantsu trenni läinud Merylin arendab ennast usinalt trenni tehes ning näidates uusi oskusi ja liigutusi ka oma fännidele Instagramis. Tantsimisega ta tegelenud juba 18 aastat ning see on just see, mis tema keha nii kaunis vormis hoiab. ”Trenni jätkaksin praegu pigem tantsu näol ning prooviks see suvi jätkata postitantsuga,” rääkis ta Buduaarile mõned nädalad tagasi. Mõeldud-tehtud, postitantsus läheb tõsielukaunitar aina paremaks.

Postitants pole siiski ainus asi, milles Merylin end arendab. Lisaks läks ta Epp Kärsini seksikoolitusele, et õppida, kuidas rahuldada meesterahvast. “Põhjus, miks ma sinna üldse läksin – mul pole kunagi olnud võimalust mehele pakkuda rahuldust. Istusin seal koolitusel ja mõtlesin ja lootsin, et keegi ei küsi minu kogemuste kohta, eriti kui ma 26, et ei tea, kuidas mind vaadatakse, kui pole mehel isegi lahti löönud,” jagab naine oma Instagrami jutustustes, et tegelikult olid kõik väga armsad ja naised avameelsed.

Oskused paneb naine proovile oma lemmikmehe jaoks, keda usaldab 100 protsenti. “Et end vabaks lasta, peab minu jaoks tekkima usaldus. Ma olen vägagi avameelne, aga puudu on olnud usaldusest,” kirjutas Merylin avameelselt.

Sarnased artiklid