Reklaam sulgub sekundi pärast

Michael Jacksoni koreograaf LaVelle Smith annab Tallinnas 17. detsembril workshop´i

Michael Jacksoni isiklik maailmakuulus koreograaf LaVelle Smith annab Tallinnas, 17. detsembril ainult 100 inimesele workshop'i.


Michael Jacksoni isiklik maailmakuulus koreograaf LaVelle Smith annab Tallinnas, 17. detsembril ainult 100 inimesele workshop'i.

19. detsembril jõuab maailmakuulsa koreograafi kokkupandud autentseim Michael Jaksoni loomingu muusikaline lavastus “The Ultimate Thriller” A Tribute to Michael Jackson ainult ühel õhtul Saku Suurhalli lavale. “The Ultimate Thriller” on loodud Michael Jacksoni maailmaturneede Bad ja Dangerous parimatest etteastetest popiidoli kauaaegsete lavapartnerite ja koreograafide poolt, kellest üheks on ka aastaid Michael Jacksoni isiklikuks koreograafiks olnud LaVelle Smith.

Kaks päeva enna kontsertetendust annab Smith koos Fabio Mordaga, kes on üle kümne aasta esinenud Jacksoni lavateisikuna üle terve maailma, eksklusiivse tantsu workshop´i 100-le õnnelikule ja kiiremale tantsuhuvilisele.

Vaata workshop'i reklaamklippi 

" target="_blank">SIIT

LaVelle Smith on maailma üks hinnatuimaid tantsuseadjaid, kes on koostööd teinud The Rolling Stonesi, En Vogue, Janet Jacksoni, Beyonce ja paljude teiste suurnimedega. Smith alustas oma karjääri, kui jäi Michael Jacksonile silma ning sai tema tiimis tööd algselt tantsijana, hiljem juba tema isikliku koreograafina. Smith tegi Jacksoniga koostööd lausa kolmel tema maailmaturneel, kus oli peamine koreograaf. Ta on võitnud mitmeid suuri auhindu,  viiel korral parima koreograafia kategoorias MTV Music Awardsi auhinnagalal, samuti tunnustatud SSDC Bob Fossel auhinnaga ja autasustatud Emmy-ga.

Vaata kuulsat LaVelle Smithi MTV poolt parima koreograafiaga autasustatud muusikavideot Beyonce´le all videoaknas!

Eksklusiivne workshop leiab aset CatHouse kontserthallis 17. detsembril algusega kell 18.00 ja kestab poolteist tundi, ning on rangelt limiteeritud ainult 100 inimesele. Workshop'i maksumus on 45 € ja sellele saab eelregisteeruda ning tasuda [email protected] või +372 5332 8707. 

______________________________________________________________________

19. detsembril Saku Suurhallis etenduv juba neljandat aastat üle maailma tuuritav “The Ultimate Thriller” A Tribute to Michael Jackson on kriitikute ja fännide poolt esile tõstetud kui parim popikooni muusikaline kummardus..

Laval on lisaks tantsijatele veel täiskooseisus bänd ja Michael Jacksoni rollis nii laulja kui show staarina astub üles paljukiidetud Fabio Morda – itaalia soost tantsija, kes on üle kümne aasta esinenud Jacksoni lavateisikuna.

Tallinna show kogu helipoole eest vastutab Michael Prince, kes on üle kahekümmne aasta olnud Jacksoni helidirektor. Prince on vastutanud nii Jacksoni albumite kui live kontsertide helitöötluse eest.

Show'l saab näha Michael Jacksoni kullavaramusse kuulvaid etteasteid nagu “Billy Jean”, Black or White”, Man in the Mirror”, “Thriller” jpt.

Piletid müügil Piletilevis.

 

Buduaar.ee


[gallery ids="1915627,1915636,1915643,1915649,1915657,1915666"]