Mida kaunis Annett Grossfeldt reisima minnes esimesena kohvrisse pistab? + Reisivideod!

Mida kaunis Annett Grossfeldt reisima minnes esimesena kohvrisse pistab? + Reisivideod!

“Kes meil siis ei armasta reisida!” hõiskab särtsaks Sadama Suveterrassi mänedžer Annett Grossfeldt tunnistuseks küsimuse peale, kui suur reisisõber ta on. Uurime kogenud reisijalt, mida ta esimeste asjad hulgas kohvrisse pistab.

“Kes meil siis ei armasta reisida!” hõiskab särtsaks Dance of Colorsi promootor ja Sadama Suveterrassi mänedžer Annett Grossfeldt tunnistuseks küsimuse peale, kui suur reisisõber ta on. Uurime kogenud reisijalt, mida ta esimeste asjad hulgas kohvrisse pistab.

“Esimese asjana lisan ma alati kohvrisse oma lemmikkingad ja kleidi, et vähemalt midagi naiseliku oleks kaasas! Kuna siis tulevad lohesurfi asjad ja neid on palju,” räägib lohesurfi jumaldav Annett Buduaarile.

Annetti Austraalia video vaata SIIT


Annett Grossfeldt
Foto: Erakogu

Annettile meeldib reisida võimalikult lihtsalt ning kerge kohvriga, ülearust träni ta kaasa ei vea. “Ma võtan kaasa hädavajaliku ja vahel isegi vähem, kuna lohesurfi asjad võtavad palju ruumi ja neid kilosid ei ole ju palju lubatud ning alati saab koha peal poest kraami juurde osta.”

Varem regulaarselt Filippinidel surfamas käinud kaunitar on viimastel aastael avastanud ka uusi randu ning maid. “Filipiinidel pole nüüd mingi pea 3 aastat käinud, täitsa igatsen! Vahepeal on käidud Egiptuses pikemalt, Austrias ja Austraalias.”

Kindlaid plaane Annett reisiks ei tee, pigem meeldivad seiklemisjanuslit tüdrukut uued ja põnevad väljakutsed. “Ma väga hullult detailidesse ei lasku, lasen end elul üllatada!”

 

Autor: Helena-Reet Ennet