Mille nimel on Rosanna Lints nõus oma juustest loobuma?

5 kommentaari
Mille nimel on Rosanna Lints nõus oma juustest loobuma?

Paljud naised ei julge oma juukseid lühikeseks lõigata, ent lauljatar Rosanna Lints nende hulka ei kuulu. Rosanna tegi suve alguses läbi stiilimuudatuse ning lasi oma pikad kiharad maha lõigata. Lauljatar tunnistas Buduaarile, et poisipeaga olemine on väga lahe. Kusjuures Rosanna peast on läbi käinud ka mõte oma juuksed täiesti maha ajada.

Paljud naised ei julge oma juukseid lühikeseks lõigata, ent lauljatar Rosanna Lints nende hulka ei kuulu. Rosanna tegi suve alguses läbi stiilimuudatuse ning lasi oma pikad kiharad maha lõigata. Lauljatar tunnistas Buduaarile, et poisipea on väga lahe. Kusjuures Rosanna peast on läbi käinud ka mõte oma juuksed täiesti maha ajada.

Uurisime Rosanna käest, mis tunne on olla poisipeaga tüdruk. “Väga huvitav on, näiteks nüüd saan oma kukalt kratsida nii nagu mehed seda teevad. Lühikeste juustega oma lihtne ja mugav.”

Üks asi on poisipea, teine asi aga hoopis kiilaspea. Mida Rosanna sellest arvab? “Kusjuures ma olen täiesti mõelnud selle peale. Ma ei hakkaks nutma, kui keegi mul juuksed täiesti maha lõikaks. Praegu ma ise juuksurisse ennast kiilaks ajama ei läheks, aga kui näiteks tuleks mõni huvitav näitlejaroll, siis selle nimel oleksin nõus juuksed maha ajama küll. Ühesõnaga, kui mul oleks piisavalt hea põhjus, mille nimel ennast kiilakaks ajada, siis miks ka mitte,” tõdeb Rosanna.

Mitmed tuntud Eesti naised on oma juuksed teatud eluetapil maha ajanud – Beatrice, Aigi Vahing, Lea Dali Lion, Helen Sürje. Ja kes teab, äkki astubki ühel hetkel avalikkuse ette end kiilakaks ajanud Rosanna Lints. Ilusatele naistele sobib see väga hästi, sest nii tulevad kaunid näojooned veelgi rohkem esile!

Karin Karu