Millist kehaosa Anni Rahula oma figuuri juures enim armastab?

Naine ja tema keha on teema, mille üle võib rääkima jäädagi - enamik naisi tahaksid oma välimuse juures midagi muuta ning ilmselt ei oldaks rahul isegi siis, kui muudatus tehtud. Parim lahendus on lihtsalt õppida oma keha armastama sellisena, nagu ta on ning mõista, et kõik naised on erinevad.

Naine ja tema keha on teema, mille üle võib rääkima jäädagi – enamik naisi tahaksid oma välimuse juures midagi muuta ning ilmselt ei oldaks rahul isegi siis, kui muudatus tehtud. Parim lahendus on lihtsalt õppida oma keha armastama sellisena, nagu ta on ning mõista, et kõik naised on erinevad.

Kuidas aga saab oma kehaga läbi Anni Rahula? Palusime Annil osaleda rubriigis nimega “Buduaari iluankeet”.

Annil tuli lõpetada meie poolt ette antud laused: 

 

Kehaosa, mida ma enda juures enim armastan – olen viimasel aastal just kogu keha hea vormi nimel treeninud, aga kui peaks midagi valima, siis äkki pikad, peenikesed ja väledad jalad.

Kehaosa, millega ma kõige vähem õnnelik olen – seda ei ole. Iga “tükk” loob kokku terviku ning ilma ühegi osata keegi ju olla ei tahaks. Vast patt poleks mõne kehaosa pärast nukrutseda …

Tunnen end kõige seksikamana (riietus) – mugavates riietes ja alles pesemisest märgade juustega.

Hommikul kulub mul enda lille löömiseks – mõni minut.

Comfort food – banaanist valmistatud erinevad tervislikud jäätised või smuutid.

Viimane iluost – hügieeniline huulepulk.

Minu ilunipp – rohkelt und, trenni, värsket mahla ja tervislikku toitu.

Olen oma praeguse kehakaaluga (rahul/mitterahul) – Väga rahul, aga kaalunumbrist tähtsam on enesetunne ning see on tugevalt tervisliku ja sportliku eluviisi tõttu suurepärane!

 

Karin Karu