Mis toimub? Lauljatar Merlyn Uusküla sai hiigeltrahvi

Mis toimub? Lauljatar Merlyn Uusküla sai hiigeltrahvi

Lauljatar Merlyn Uusküla saabus äsja puhkuselt tagasi Eestisse, kus teda ootas ees ääretult ebameeldiv olukord, nimelt peatas politsei ta kinni ning tegi kopsaka summa trahvi! Põhjus, miks Merlyn trahvi sai, on üsnagi intrigeeriv, rääkimata summast, mis tal nüüd politseile tasuda tuleb. Kõigest lähemalt saad lugeda allpool! Merlyn tegi temaga juhtunust ka oma Facebooki kontole vastava postituse, mida saad lugeda allpool:

Lauljatar Merlyn Uusküla saabus äsja puhkuselt tagasi Eestisse, kus teda ootas ees ääretult ebameeldiv olukord, nimelt peatas politsei ta kinni ning tegi kopsaka summa trahvi! Põhjus, miks Merlyn trahvi sai, on üsnagi intrigeeriv, rääkimata summast, mis tal nüüd politseile tasuda tuleb. Kõigest lähemalt saad lugeda allpool!

Merlyn tegi temaga juhtunust ka oma Facebooki kontole vastava postituse, mida saad lugeda allpool:

Sry, aga nüüd ma tõesti võtan sõna. Tulin lennujaamast koju just ning olin koos oma suure reisikohvriga auto tagaistmel. Kuna kohver liikus pingil, tahtsin seda kohendada ja võtsin korraks turvavöö lahti ja selle peale peatas auto politseipatrull. Kutsuti politseiautosse.Vabandasin olukorra ja juhuse ees ja ütlesin, et tunnistan rikkumist ja soovin saada suulist hoiatust. Seepeale kosteti, et see on väärteo menetlus ja tuleb rahatrahv. Ja kuulake nüüd – 200 EUR selle eest, et tagaistmel on korraks turvavöö lahti??? 

SRY tõesti ,aga kas meie riigi keskmine palk on 5000 EUR, et teha sellises summas trahve soovitakse teha sellelaadse rikkumise eest? Ahhetasin selle peale ja ültesin, et tõesti ma hetkel ei mõista, kui mul pole ühtegi kehtivat rikkumist, veel vähem trahvi turvavöö eest, siis käratati et siis oleks üldse summa 400 EUR kui oleks korduvrikkumine. Ma olen tõesti shokeeritud praegusest istsidendist, kuna see on haiglane raharöövimine, mis ei ole absoluutselt kooskõlas Eesti keskmise palgaga. Ma selle protokolliga ei nõustunud ning ootan siis nn. enda protokolli kuu aja pärast, millele pean ISIKLIKULT kohale minema Rahumäe tänavale. Siit ka uus küsimus, kas Eesti ei ole suutnud politsei süsteemis siis saada e-riigiks ja nende eesmärk on inimeste ajusid pedereerida ja jooksutada, sealjuures ei võeta arvesse olukorra juhtumit, vaid täidetakse tuimalt riigikassat küsides kosmilisi summasid väikse rikkumise eest ? Veel mainin, et sõidukiirus oli ligikaugu 20-30 km /h ning tegemist oli ääretult ebapädeva olukorraga, mis juhul normaalne politsei laseks inimesel peale vabandust edasi minna ja rahulikult vöö kinni panna. 

Poliitikud võiksid antud teema võtta samuti päevakorda, kuna sellise röövimine politsei poolt on ebanormaalne. Mõnel inimesel on selline summa pool tema kuu palgast. Kas ta peab siis SMS-laenu võtma selleks, et enda väikese rikkumise eest vastutada? 

 

Buduaar