MIS TÖÖD MADLI VILSAR Londonis teeb, et tal nii palju ahvatlusi on?

MIS TÖÖD MADLI VILSAR Londonis teeb, et tal nii palju ahvatlusi on?
erakogu

Eksmiss Madli Vilsar elab juba mõnda aega Inglismaal ning tänaseks on kaunitar endale Londonis ka töökoha saanud. Ahvatlusi on Madlil tööpostil aga uskumatult palju – naine tõdeb, et pole sugugi lihtne neile vastu panna.

Nimelt on kõik kapid ja sahtlid Madli kontoris täidetud kõikvõimalike snäkkide ja šokolaadidega. Laual on suured kausid kommidega lookas ja külmikust võib leida kõike, mida hing ihaldab. Isegi alkoholi valik on muljetavaldav! Üllataval kombel süüakse kõik reede õhtuks alati ära ja seejärel tuuakse uued asemele.

Mis tööd Madli siis õigupoolest üldse teeb? ”Ma olen siin kontorijuhataja. Enamuse ajast tegelen inimsuhetega ning operatsiooniliste toimingutega,” kirjeldab Madli oma ametikohustusi. Ettevõtte nime jätab kaunitar aga enda teada!

Foto: erakogu

Mis aga ahvatlustesse puutub, siis ta tõdeb, et snäkke ja jooke tuuakse kontorisse lausa absurdsete summade eest. ”Tasuta alkohol ka kontoris ja paljud istuvad neljapäeviti ja reedeti pärast tööd veel siin. See on Londonis tavaline komme. Kui on pingelisem periood, siis ei pea mõtlema, et kas on raha magusa ostmiseks või mitte – kõik see on siin pidevalt nina all,” naerab Madli.

Dieedipidamise teeb see Madli sõnul muidugi keeruliseks, ent ta ütleb, et tegelikult on neil ka palju tervislikku toitu kontoris alati käepärast võtta. ”Puuviljad ja tervislik hommikusöök, jogurtid, erinevad piimad. Valikut on nii veganitele kui ka lihasööjatele.”