MISSIPÄEVIK: “Miss Raplamaa” missikandidaat nr 6 Ettel Muddi

MISSIPÄEVIK: “Miss Raplamaa” missikandidaat nr 6 Ettel Muddi

“Miss Raplamaa 2015” selgitatakse välja Raplas Sadolini spordihoones 28. märtsil 2015. aastal. Kuid ettevalmistused on juba tehtud ja kandidaadid valitud. Jaanuar algas kaunitaridele tegusalt – algas missikool kolmepäevase laagriga, mis sisaldas treeninguid ja loenguid psühholoogiast, naiselikkusest, etiketist, töölepingutest, tervislikest eluviisidest jne. Edasi hakkavad toimuma erinevate ettevõtete külastused, treeningud, üritused jms. 

“Miss Raplamaa 2015” selgitatakse välja Raplas Sadolini spordihoones 28. märtsil 2015. aastal. Kuid ettevalmistused on juba tehtud ja kandidaadid valitud. Jaanuar algas kaunitaridele tegusalt – algas missikool kolmepäevase laagriga, mis sisaldas treeninguid ja loenguid psühholoogiast, naiselikkusest, etiketist, töölepingutest, tervislikest eluviisidest jne. Edasi hakkavad toimuma erinevate ettevõtete külastused, treeningud, üritused jms. 

Päevikut pidas missikandidaat nr 6 Ettel Muddi.

17. veebruar

Teisipäeval läksime missidega Raplas asuvasse politseijaoskonda, kus meid võttis vastu Jaan Aas oma kolleegidega. Alustasime koosolekuteruumis enesetutvustustega, päprast seda tehti meile ekskursioon maja peal, mille käigus näidati erinevaid tööruume, sealhulgas ka arestimaja. Ekskursiooni lõpus saime kõik brošüürid, mille põhjal aitasime teha video kohtinguvägivallast, mis on väga aktuaalne teema. 

19. veebruar

Neljapäeval sõitsime Nõmmele Militaarseiklus OÜsse. Kohapeal võttis meid vastu Marek Hinno, kes juhatas meid kohe konverentsiruumi, kus kõik missid said selga panna vastava kaitseriietuse, et minna mängima Airsoftiga lahingurajale. Kuigi alguses olid kõik päris hirmul, siis peale starti hakkas kõikidel adrenaliin voolama ja me kõik saime väga laheda kogemuse. Üärast lahingurajal läbimist läksime tagasi konverentsiruumi, kus tegime puhkepausi, mille ajal käisid missid ükshaaval tegemas kas täpsuslaske või tohterdamas üht noormeest. Kohapeal selgitati välja ka parimad täpsuslaskjad. 1. koha sain mina, 2. koha sai Tessi Ilustrumm ja 3. koha Kärt Väljaots.

21. veebruar

Hommikut alustasime kell 11 kõnnitunniga, mida annab meile Kadi Saks. Alguses katsetasime me erinevatesse muusikatesse käimist, aga kui see tehtud, pandi meid juba väljavalitud bikiinidesse, et me saaks harjutada ka nendega käimist, kuna me peame ka lõppfinaalis ennast bikiinides mugavalt tundma. Pärast kõnnitundi tuli meile trenni andma Alissa Montes, kellega me kordasime üle tantsu ja võtsime ka tantsu viimase, kuid väga huvitava osa ette.

22. veebruar

Hommikul startisime 10.15 Raplast, et jõuda Tallinnasse Dance Act Tantsustuudiosse tantsutrenni. Tegime oma tantsu mitu korda läbi ja harjutasime ka korduvalt viimast osa tantsust, mida tuleb veel lihvida. Kohale tuli ka Kanal 2, et filmida Radarisse saatelõike, mis oli paljude jaoks väga hirmutav, kuna me pidime uuesti andma lühiintervjuud. Kuigi oli palju närveerimist, ei olnud asi siiski enam nii hirmuäratav kui esimesel korral.