MODELL MIRJAM VÄLJAOTS toob oma pulmakleidi Buduaari turule müüki

MODELL MIRJAM VÄLJAOTS toob oma pulmakleidi Buduaari turule müüki

Juba sel nädalavahetusel jõuab Buduaari turg Kultuurikatlasse, kus kahel järjestikusel päeval leiab aset meeletu ostupidu. Eesti suurim ostupidu toimub uuenenud kuues, kus rõhk on pööratud peamiselt brändikaupadele. Tegemist on kõige lõbusama, ilusama ja müüjaterohkema turuga Eestimaal. Uut ja vähekasutatud kaupa tuleb müüki nii naistele, lastele kui meestele, lisaks on kohal hulgaliselt staare ja moeloojaid.

23.–24. märtsil Kultuurikatlas toimuval ostupeol saab nautida nii moodi kui melu. 

Staariturule on tulemas ka imekaunis ja särav modell Mirjam Väljaots, kelle müügiletist võib leida nii mõndagi huvitavat. “Kuna nii mitu aastat on mul Buduaari turul müümisest vahele jäänud, leiab seekord nii mitmeidki põnevaid tooteid. Panen mõned oma käekotid müüki, mida ammu kandnud ei ole, näiteks Chanel Boy Crossbody bag, Celine Trapèze. Samuti leiab jalanõusid, üleriideid, teksaseid ja aksessuaare,” loetleb Mirjam.

Hinnad jäävad Mirjami sõnul mõistlikuks.

Lisaks toob Mirjam turule ka oma pulmakleidi. “Otsustasin panna müüki oma pulmakleidi. Tegemist on Tiina Talumehe loominguga. Imeilus kleit, mis minus erilisi emotsioone ei ärata ja võtab liiga palju ruumi garderoobis.”

Sarnased artiklid