Moedisainer Gerli Põldoja läks trenni, et saavutada oma unistuste figuur

Moedisainer Gerli Põldoja läks trenni, et saavutada oma unistuste figuur

Iga naine tahab end oma kehas hästi tunda, teistmoodi polegi võimalik elu täisväärtuslikult nautida ning erandiks pole ka moedisainer Gerli A. Chantelle. Hapra kehaehitusega Gerli on alati liikuva eluviisiga olnud, ent spordiga hakkas ta aktiivsemalt tegelema alles hiljuti ning selleks on tal ka kindel põhjus. Miks Gerli trenni läks, milline figuur on tema silmis kaunis ning milline näeb välja tema tavapärane menüü – sellest loe lähemalt allpool.

Iga naine tahab end oma kehas hästi tunda, teistmoodi polegi võimalik elu täisväärtuslikult nautida ning erandiks pole ka moedisainer Gerli A. Chantelle. Hapra kehaehitusega Gerli on alati liikuva eluviisiga olnud, ent spordiga hakkas ta aktiivsemalt tegelema alles hiljuti ning selleks on tal ka kindel põhjus.

Miks Gerli trenni läks, milline figuur on tema silmis kaunis ning milline näeb välja tema tavapärane menüü – sellest loe lähemalt allpool.

Gerli tunnistab, et spordiklubisse läks ta eelkõige seetõttu, et hoida tasakaalus oma vaimne ning füüsiline tervis. “Praegusel külmal ajal on väga oluline kusagilt positiivset energiat ammutada ning trennis käimine on selleks ideaalne võimalus. Ma tahan end oma kehas hästi tunda ja eks see ongi ju kõige tähtsam – õnneliku elu alus on rahulolu iseendaga,” tõdeb Gerli.

Kuid milline on Gerli silmis kaunis figuur? “Minu iluideaaliks ei ole nii-öelda poisilik keha, mis on paraku aga saanud tänavapildis trendiks. Kaunis figuur on toonuses naiselik keha ja särav nahk,” iseloomustab Gerli, millises kehas tema end hästi tunneb.

Mis aga toitumisse puutub, siis mida Gerli süüa armastab? “Kahjuks ma ei ole eriline toitumise jälgija, püüan toituda tervislikult ja kvaliteetselt, kuid arvestades minu elustiili, see kahjuks alati ei õnnestu. Kõige olulisem on minu jaoks õhtusöök, ma armastan süüa aeglaselt ja samal ajal head seltskonda nautida – see on minu suur kirg,” kommenteerib Gerli.

Hommikusöök ei ole Gerli jaoks just kõige olulisem toidukord. “Tavaliselt joon kohvi koos tükikese šokolaadiga või tarbin värskeid mahlasid – minu lemmikuks on ananassimahl piparmündi lehtedega. Lõunasöök ei ole minu jaoks oluline, sõltuvalt situatsioonist haaran kas mõne salati, smuuti või puuviljad,” tunnistab Gerli.

Karin Karu