Näitleja Lauri Pedaja: Gerli Rosenfeldi mängu on hea vaadata

Näitleja Lauri Pedaja: Gerli Rosenfeldi mängu on hea vaadata

Igapäevaselt juuksuriametit pidav Lauri Pedaja on sügisest tagasi teleekraanil – nimelt naaseb ta seriaali “Köök”, mille kolmanda hooaja võtted algasid laupäeval, 25. juulil. Eelmise hooaja lõpus liitus seriaaliga ka Gerli Rosenfeld, kes on vabakutseline näitleja.  Nüüd, mil Lauri ja Gerli on paar päeva koos võtetel veetnud, uurisime, mida uut ja põnevat seriaali kolmas hooaeg toob ja kuidas neil omavaheline koostöö sujunud on.

Igapäevaselt juuksuriametit pidav Lauri Pedaja on sügisest tagasi teleekraanil – nimelt naaseb ta seriaali “Köök”, mille kolmanda hooaja võtted algasid laupäeval, 25. juulil. Eelmise hooaja lõpus liitus seriaaliga ka Gerli Rosenfeld, kes on vabakutseline näitleja. 

Nüüd, mil Lauri ja Gerli on paar päeva koos võtetel veetnud, uurisime, mida uut ja põnevat seriaali kolmas hooaeg toob ja kuidas neil omavaheline koostöö sujunud on.

Lauri kehastab krutskeid täis kokapoissi nimega Sergo, keda saadavad pidevalt uued seiklused. “Kolmas hooaeg tähendab Sergole eelkõige comeback´i ja üsna kiiresti suudab ta endale nii mõnegi augu kaevata, seda võin vihjeks öelda küll. Seiklused, elu keerdkäigud ja korralikud sekeldused on garanteeritud,” naerab Lauri.

Kuidas aga iseloomustab Lauri oma kaasnäitlejat Gerlit, kellega tal oli paar ühist stseeni ka “Vasaku jala reedes”? “Tõsi ta on, et olen Gerliga varemgi võtetel kohanud ja kui võrrelda seda Gerlit, kes mängis “Vasaku jala reedes” ja seda, kes praegu seriaali “Köök” võtetel on, siis ta on ikka kõvasti arenenud selle ajaga ja seda nii näitleja kui ka inimesena. Minule tuli Gerli tiigrihüpe ausaltöeldes natukene üllatusena. Tema mängu on hea vaadata, ta saab aru, mida temalt tahetakse ja ta suudab neid ootusi täita,” kommenteerib Lauri.

Ka Kristjan Kasearu ja Margaret Kodusaar teevad selles humoorikas seriaalis kaasa, seega põnevust jätkub kindlasti …

Karin Karu