Näitlejanna Karin Raski poeg alustas kooliteed

Esimene sügiskuu september on käes ning paljude jaoks tähendab see uue kooliaasta algust. Armastatud näitlejatari Karin Raski (35) poeg Hugo läks sel sügisel esimesse klassi - Karin tunnistas Buduaarile, et temas endas tekitas poja kooliminek suuremat ärevust kui lapses! Karin rääkis meile, kuidas möödus 1. september nende peres, kus lisaks Hugole kasvab ka 5aastane tütar.

Esimene sügiskuu september on käes ning paljude jaoks tähendab see uue kooliaasta algust. Armastatud näitlejatari Karin Raski (35) poeg Hugo läks sel sügisel esimesse klassi – Karin tunnistas Buduaarile, et temas endas tekitas poja kooliminek suuremat ärevust kui lapses! Karin rääkis meile, kuidas möödus 1. september nende peres, kus lisaks Hugole kasvab ka 5aastane tütar.

Karini ja tema abikaasa Rasmuse vanim laps Hugo alustas 1. septembril kooliteed Vanalinna Hariduskolleegiumis. “Hugo käis seal ka eelkoolis ja kuna talle kõik väga meeldis, siis otsustasime lapse sinna kooli panna. Hugo suhtus kooli algusesse stoilise rahuga, pigem olime meie need, kes ärevil olid,” muigab Karin.

1. september kulges Raskide peres sujuvalt ja pidulikult. “Kõigepealt oli ilus aabitsate kätteandmine kirikus, seejärel esimene tund koolis ning pärast seda läksime koos vanavanematega kohvikusse,” räägib Karin.

Uurime, milliseid koolitarbeid tuli Hugole osta. “Enne kooli algust tuli valmis varuda koolikott ning -vorm, pinal koos sisuga oli tal eelmisest aastast juba olemas. Õpikud ja vihikud saime 1. septembril koolist ning õhtu veetsime voltides ja kleepides, et kõik paberid ilusasti ümber saaksid,” tõdeb Karin, et tegelikult polnud vajalike koolitarvete nimekiri sugugi nii pikk, kui arvata võiks.

Karin nendib, et ka rahasumma, mis koolitarvete ostmisele kulus, oli igati mõistlik. “Mulle tundub küll, et meie kulutused enne kooliaasta algust jäid igati normide piiresse.”

Karin Karu