NÕID ALISA TEGI jahmatava ülestunnistuse: “Olen 30 ja alkohoolik!”

Buduaar

erakogu

2017.aastal "Selgeltnägija tuleproovi" võitnud nõid Alisa Verde tunnistas sotsiaalmeedias, et tal on probleeme alkoholiga.

 

Alisa tõdeb oma postituses, et arvamus nagu sõltuvuses inimesed näeksid halvad välja, ei pea paika. Naine jagas meelega endast fotot, kus pole kasutatud mingeid filtreid ning ta on meikimata. “Olen 30 ja alkohoolik,” tunnistas ta seejärel.

Alisa sõnul tarvitavad paljud kuulsused erinevaid aineid, kuid näevad sellegipoolest välja ilusad ja värsked. Ta lisas, et tema poole on pöördunud inimesi väga mitmetelt elualadelt, kes on olnud mingisuguse keemilise aine sõltuvuse küüsis. “Kui palju on meie ümber õnnetu ja halva välimusega inimesi, kes ei tarvita üldse midagi,” kirjutas ta.

Nõid märkis, et mitmetel inimestel on erinevaid sõltuvusi ja haiguseid. Seejuures on oluline aga see, kuidas inimene suudab ennast kontrolli all hoida.  “Oma kogemusest võin öelda, et hävitavad suhted tapavad välimust ja tervist rohkem kui ravimid,” ütles Verde, kes ei soovita elu liigselt läbi roosade prillide vaadata.