NOORMEES kinkis Kirsti Timmerile keset ööd sõrmuse

NOORMEES kinkis Kirsti Timmerile keset ööd sõrmuse
erakogu

Tuntud tele- ja raadionägu Kirsti Timmer, kes juba mõnda aega on olnud tuntud ka oma eriliste võimete tõttu, sai hiljuti väga ootamatu üllatuse osaliseks. Nimelt juhtus Kirstiga pühapäeva öösel midagi üsnagi kummalist ja kahtlemata ka müstilist.

Juhtunust annab Kirsti teada läbi sotsiaalmeediasse tehtud postituse, kus ta kirjutab: ”Meil oli Jesperiga Chicagos vestlusõhtu “Suhtes” ja kuna sõbrad olid vaatama tulnud, läks pärast ikka peoks ka. Kui ma öösel Venuse ees taksosse hakkasin istuma, tuli üks noor meesterahvas kiirel sammul minu poole, ulatas mulle sõrmusekarbi ja teatas: “Kirsti Timmer, võta see sõrmus endale, kingin sulle!”,” kirjeldab Kirsti.

Seejärel läks noormees vanalinna ja kadunud ta oligi. Kirsti jäi aga sõrmusega. “Väga ilus sõrmus. Mõtlesin hommikul, et mis lugu selle sõrmuse taga on? Ärajäänud kihlus või tuli enne tüli, et sõrmus ei jõudnud oma aega ära oodata … No oli, mis oli, aga mul on üks ilus sõrmus, täitsa võõra mehe poolt kingitud …
Öösel oli müstiline, maagiline Kuu …,” tõdeb naine.

Kommentaariumis annab lauljatar Sünne Valtri lõbusalt teada, et tühja sõrmusekarbi sai tema endale, seega päris tühjade kätega ei jäänud Sünnegi.

Sarnased artiklid