”OK, OLEN PAKS, olen neeger – aga, mis me siis teeme?”

”OK, OLEN PAKS, olen neeger – aga, mis me siis teeme?”
kuvatõmmis

Blogija ja sotsiaalmeediastaar ning hiljuti armsa tütre emaks saanud Kristina Pärtelpoeg vastab seekord TV3Play beebiblogis fännide küsimustele.

Vastused saavad mitmed teemad, mis puudutavad Kristinat kui noort ema ja tema argielu, kuid lisaks annab ta omapoolse vastuse anonüümsetele õelatele kommentaatoritele, keda ei huvita tema blogi sisu, vaid isiklik solvamine.

Kristina tõdeb, et ta ei käi halvustavaid kommentaare sihilikult lugemas, ent kui miskit ette jääb, siis vahel ta neid siiki loeb. “Oli üks selline kommentaar, et ta on mingi paks neeger. Okei, olen paks, okei, olen neeger. Aga mis see nüüd andis sulle või mis me nüüd teeme?,” muigab Kristina ning lisab, et tal on tänaseks päevaks juba niivõrd paks nahk kasvanud, et ta ei võta selliseid kommentaare üldse südamesse.

“Meil on siin halb ilm ja inimesed on kuidagi vihasemad. Inimestel on vaja peksukotti. Aga kui neil hakkab sellest parem, kui nad mind solvavad, siis fine,” naerab ta.

Peagi täitub Kristinal ja tema elukaaslasel Siimul 2 aastat kooselu. Kuigi väga suure osa ajast on Siim töö tõttu Eestist eemal, siis saavad noored ka piisavalt palju koos olla.

Suveks on Kristina endale aga seadnud eesmärgi kümme kilogrammi kaalust alla võtta.