“OLIN PAAR KILO juurde võtnud ja kartsin seda pildistamist …”

Buduaar

erakogu

Londonis elav ja töötav eksmiss Madli Vilsar ei varja ega ilusta tõde.

Kaunitar avaldas sotsiaalmeedias aastaid tagasi tehtud foto, kus ta veel missindusega tegeles ning paljastas oma tõelised emotsioonid sellest keerulisest perioodist oma elus.

“Jäin vanu pilte vaatama ja jälle oli see hetk, et ma olin pärast võistlust paar kilo juurde võtnud ja kuidas ma kartsin ja häbenesin seda pildistamist. Õnneks stilist Maarja suutis mind paremini tundma panna ja Ardo tegi ilusad pildid,” tõdeb Madli.

“Aga mõeldes praegu sellele, saan ma täiesti aru, miks inimesed pelgavad kaamera ees olla. Paljudele on mõistetamatu, et isegi kui inimene sulle visuaalselt “vormis” on, siis sa ei tea, kuidas see inimene ennast päriselt tunneb. Isegi tippklassi modellid nutavad oma suuruse pärast, seega ei ole see häbiasi omada erinevaid endaga riius olevaid emotsioone,” nendib ta.

Madli soovitab oma keha pärast vähem muretseda ning rohkem hetkes elada. “Ära lase enda ajul endaga vingerpussi mängida ja võtta ära see hetkes elamise nauding. Nüüd varsti tulevad viimased rannailmad ja ma loodan, et bikiinid ja trikood lähevad selga ja rannas nauditakse ja luuakse unustamatuid mälestusi, sellest üürikesest Eesti suvest.”

https://www.instagram.com/p/CDdd6-wpw98/