Paljastatud: loe, mida modell Xenia Likhacheva oma välimusega tegi! FOTOD

Paljastatud: loe, mida modell Xenia Likhacheva oma välimusega tegi! FOTOD

Šotimaal resideeruv miss ja modell Xenia Likhacheva (25) on esimene eestlanna, kes on võitnud rahvusvahelise missikonkursi – nimelt võitis ta selle aasta alguses, 8. veebruaril Elevandiluurannikul toimunud Miss Districts iluduskonkursi.  Sellistel võistlustel osalevad neiud pööravad oma välimusele tavapärasest rohkem tähelepanu, sest teistmoodi lihtsalt ei saa. Ka ilukirurgia tuleb siinkohal sageli jutuks ning just sel teemal me Xeniaga sel korral vestlesime. Vaadates tema pilte tekib paratamatult küsimus, kas ja mil moel on Xenia oma välimust iluprotseduuride abil korrigeerinud…

Šotimaal resideeruv miss ja modell Xenia Likhacheva (25) on esimene eestlanna, kes on võitnud rahvusvahelise missikonkursi – nimelt võitis ta selle aasta alguses, 8. veebruaril Elevandiluurannikul toimunud Miss Districts iluduskonkursi.

Sellistel võistlustel osalevad neiud pööravad oma välimusele tavapärasest rohkem tähelepanu, sest teistmoodi lihtsalt ei saa. Ka ilukirurgia tuleb siinkohal sageli jutuks ning just sel teemal me Xeniaga sel korral vestlesime. Vaadates tema pilte tekib paratamatult küsimus, kas ja mil moel on Xenia oma välimust iluprotseduuride abil korrigeerinud …

Uurime, kuidas suhtub Xenia botoxi süstidesse. “Mul pole selle vastu midagi, kuid praegu olen selle jaoks veel liiga noor, seega botoxit ma proovinud ei ole. Botox on mõeldud vanematele naistele! Mul on loomulikud kortsukesed, mis tekivad näiteks siis kui ma naeran,” tõdeb Xenia.

Kuid mida Xenia oma välimusega teinud on? “Mulle väga meeldivad happega näo koorimised ja puhastamised ning siis veel laseriga näohooldused. Kõik need protseduurid on tegelikult kallid, aga ma soovitan neid tõepoolest igale naisele ja seda vaatamata vanusest – pärast selliseid hoolduseid on nahk nagu vastsündinud beebil,” kiidab Xenia erinevate hapetega näohoolduseid.

Mis aga huulte suurendamisse puutub, siis selgub, et Xenia on seda tõepoolest katsetanud. “Olen ainult ühe korra lasknud oma huultesse täitesüste teha ja rohkem ma midagi teha ei kavatse, sest minu oma huuled on juba iseenesest üpriski volüümikad ja duckface ei ole enam moes,” naerab Xenia.

Xenia tunnistab, et ta on mõelnud ka ilukirurgia peale. “Ma ei arva, et see on halb, me ei ela keskajal ja kui meie maailmas on sellised võimalused olemas, siis miks ka mitte. Tulevikus lasen midagi kindlasti teha,” muigab Xenia.

Sellegipoolest suhtub ta noa alla minekusse suure ettevaatlikusega. “Ilukirurgiat peabki kartma, sest keegi ei anna sulle 100% garantiid, et kõik läheb täiuslikult. Siinkohal ei tohi raha koha pealt kokku hoida, parimad kliinikud on kallid, aga see on seda väärt. Kui üldse midagi teha, siis kallis ja kvaliteetses kohas,” tunnistab Xenia, kes tänase päeva seisuga piirub happeliste näohooldustega, laserhooldustega ning ühel korral on ta oma huuli ka suurendada lasknud.