BEEBISAHINAD! MILJONÄR ARMIN KARU poeg Erik Karu saab esmakordselt isaks!?

erakogu

Buduaar

Endise kasiinoärimehe Armin Karu poeg Erik Karu (32) andis möödunud aasta viimasel päeval sotsiaalmeedia vahendusel teada, et ta on oma imekauni pruudi Birgitiga kihlunud. Nüüd aga levivad kuuldused, et rõõmustavaid uudiseid on Karu perekonnast veelgi tulemas.

Buduaarile usaldusväärne allikas väidab, et Birgit ja Erik saavad sel aastal esmakordselt lapsevanemateks – nimelt pidavat tumedapäine kaunitar lapseootel olema. Buduaar püüdis ka mõlema osapoolega ühendust saada, kuid meie kirjad jäid vastuseta.

Erik tegi oma armastatule abieluettepaneku 2019. aasta viimasel päeval. “Olen maailma kõige õnnelikum kutt. Ta ütles jah,” kirjutas Karu toona.

Paar kihlus Šveitsi suusakeskuses Zermatis. Avalikkuse tähelepanu pälvis nende suhe esmakordselt aga eelmise aasta sügisel, mil nad Hispaanias teineteise seltskonda nautisid.

Tundub, et lõpuks on Erik leidnud selle õige. Jõuka inimesena tuleb lähedasi hoolikalt valida. Mitmed noormehe varasemad valikud on jätnud mulje, et neiud on rikka peiu käevangu valedel põhjustel sattunud.
Buduaar soovib paarile palju õnne!