PILDID: kes Eesti staaridest lõbutsesid Buduaari turul?

PILDID: kes Eesti staaridest lõbutsesid Buduaari turul?

Eelmisel nädalavahetusel toimus Saku Suurhallis Eesti suurim ostupidu Buduaari turg LIVE, kus olid kohal ka tuntud Eesti naised ja mehed! Kes müüs, kes ostles, kes tegi selfie pilte ning veetis niisama lõbusalt aega – tegu oli igati vahva üritusega, mis jääb meelde pikaks ajaks!

Eelmisel nädalavahetusel toimus Saku Suurhallis Eesti suurim ostupidu Buduaari turg LIVE, kus olid kohal ka tuntud Eesti naised ja mehed! Kes müüs, kes ostles, kes tegi selfie-pilte ning veetis niisama lõbusalt aega – tegu oli igati vahva üritusega, mis jääb meelde pikaks ajaks!

Buduaari turul müüvad igal aastal oma rõivaid ning muid esemeid ka tuntud Eesti naised ja nende seas võib kohata ka kuulsusi, kellest meedias igapäevaselt lugeda ei saagi – näiteks isegi Urmas Sõõrumaa elukaaslane Kätlin Maran oli turul kohal! Lisaks Kätlinile olid Buduaari turul ka särasilmne Getter Jaani, uue imagoga Madli Vilsar, raadiohääled Rauno Märks ja Allan Roosileht, modellid Jekaterina Bulgarina, Marilin Kaareste, õed Breth ja Keith Tootsi, telenägu Kati Toots, teleprodutsent Triin Luhats, stiilsed kaksikud Mari ja Kristi Ojasaar, armastatud lauljatar Elisa Kolk, kirjanik Kertu Rakke.

Suurema pildivaliku leiad allpool olevast galeriist!

 

Üritust juhtis Zenja Fokin, kes suutis mõlemal päeval oma naljadega kõigil suu kõrvuni hoida!