PILDID: lauljatar Merlyn Uusküla uus välimus võtab sõnatuks

Pikkade kiharatega lauljatar Merlyn Uusküla on alati kaunis naine olnud, ent eelmisel nädalal Vapianos toimunud Buduaari üritusele ilmudes nägi ta välja parem kui kunagi varem. Nimelt tegi lauljatar läbi julge stiilimuudatuse ja mitte ainult - tänaseks on ta lahti saanud ka mõnest lisakilost ja näeb tunduvalt saledam välja.

Pikkade kiharatega lauljatar Merlyn Uusküla on alati kaunis naine olnud, ent eelmisel nädalal Vapianos toimunud Buduaari üritusele ilmudes nägi ta välja parem kui kunagi varem. Nimelt tegi lauljatar läbi julge stiilimuudatuse ja mitte ainult – tänaseks on ta lahti saanud ka mõnest lisakilost ja näeb tunduvalt saledam välja.

Merlynil on aastaid pikad juuksed olnud ning nüüd ta tundis, et aeg muutuseks on küps. “Ma vajasin seda. Mulle meeldib aeg-ajalt oma välimusega eksperimenteerida ja naistel on seda kõige lihtsam teha uue soengu või juuksevärvi näol. See otsus oli mul langetatud juba vähemalt kuu aega enne juuksurisse minekut. Lõikasin 18 cm maha,” tõdeb Merlyn.

Uus soeng tõi kaasa palju komplimente ning muidugi värskema olemise. “Minu enesetundele mõjus see tõepoolest väga hästi, sest mulle meeldib see, mida ma peeglisse vaadates näen. Et enamik naistel on pikad juuksed, siis lühike soeng on vist üsnagi silmatorkav, sest ma olen saanud üle ootuste palju komplimente nii naistelt kui meestelt,” räägib Merlyn.

Merlyn näeb tunduvalt saledam välja ja tunnistab isegi, et ta on tõepoolest kaalust alla võtnud. “Umbes kolm või neli kilo olen jah maha võtnud viimase paari kuuga ja see on tänu sellele, et ma olen hakanud nii liikumise kui ka toitumisega teadlikumalt tegelema. Tegin hiljuti läbi toidutalumatuse testi ja sain teada, et mul tasuks tarbida vähem piima, pärmi ja nisu sisaldavaid toite, kuna nende vastu on mul kerge talumatus. Üllatuseks olid selles nimekirjas ka koorikloomad, paprikalised ja mais. Nüüdsest peale piiran nende toitude tarbimist ja kehal on kohe kergem olla. Varem koormasin oma organismi piimatoodetega kindlasti üle, sest mulle väga maitsevad kodujuustud, jogurtid, jäätised ja kõik juustud. Nüüd tarbin neid maksimaaltselt kaks korda nädalas. Leiba ostes valin sellise, kus pole nisukliisid sees ja ühesõnaga ma olen oma kehaga paremini hakanud läbi saama ja tean, mida ta vajab. Toidumaailma sukeldumine sellise nurga alt on päris põnev kogemus. Lisaks liigun võimalikult palju jalgsi, harrastan joogat ja vahel sean sammud ka spordiklubisse. Ilusa ilmaga eelistan aga kindlasti värskes õhus liikumist,” tunnistab Merlyn.

pildid: Rauno Oolberg/erakogu

Karin Karu