PILDID: LIIS LEMSALU läks palgatööle!?

Lauljatar Liis Lemsalu väljakutseid ei karda ja kui kohvikus Cafe Lyon korraldati sotsiaalkampaania "Kohtle teenindajat nagu staari", oli ta kohe nõus ka ise kampa lööma. Tänase hommiku veetis Liis kohvikus ettekandja tööd tehes ning teenis isegi pisut jootraha.

Lauljatar Liis Lemsalu väljakutseid ei karda ja kui kohvikus Cafe Lyon korraldati sotsiaalkampaania “Kohtle teenindajat nagu staari”, oli ta kohe nõus ka ise kampa lööma. Tänase hommiku veetis Liis kohvikus ettekandja tööd tehes ning teenis isegi pisut jootraha.

Liis tõdeb, et tegelikult on ta varemgi ettekandjana tööd teinud ning midagi keerulist selles tema jaoks ei ole. “Teenindajatöö oli hästi tore, kliendid väga sümpaatsed ja vastutulelikud. Mõni ütles, et võiksingi siia tööle jääda,” jagab Liis muljeid kohvikus töötamisest.

“Kuigi ma olen aastaid tagasi teismelisena taskuraha teenimiseks ettekandja tööd teinud, siis olin ära unustanud, et eksisteerib selline asi nagu jootraha saamine. Kui täna oma esimesed viis eurot tippi sain, olin väga üllatunud. Kui ma ise olen saanud hea teeninduse osaliseks, siis olen alati tippi andnud, et anda teenindajatele mõista, et mulle meeldib see viis, kuidas nad oma tööd teevad ning minuga suhtlevad.”

Liisi silmis ei ole vahet, mis tööd sa teed, peaasi et sa seda naudiksid. “Minu jaoks on tähtis, et kõiki inimesi võetakse vastu austusega, sõltumata töökohast või ametist. Mida rohkem naudid oma tööd – ükskõik, mis tööd parasjagu teed – teenindaja, raamatupidaja või laulja, seda rohkem see paistab välja sellele, kelle heaks sa seda teed ning seda rohkem positiivset tagasisidet saad. Mõnusa vaibiga inimesed on meeldivad.”