PILTMÕISTATUS: kas suudad ära arvata, kes on see tuntud Eesti naine?

PILTMÕISTATUS: kas suudad ära arvata, kes on see tuntud Eesti naine?

Halloween ei ole traditsiooniline Eesti rahvakalendri tähtpäev, ent mida aeg edasi, seda populaarsemaks on halloween‘i tähistamine ka meil muutunud. Nii võis eile õhtul Eestiski näha kõrvitsalaternaid, tondimaskides laps ringi jooksmas ning otse loomulikult tähistasid halloween‘i ka mitmed kuulsad Eesti staarid. 

Ühe Eesti naise halloween‘i kostüüm eristus eile aga selgelt teiste seast. Tegu on niivõrd pöörase ja tõetruu kostüümiga, et toob lausa külmavärinad seljale ning paneb ahhetama, kuivõrd andekaid inimesi meie seas leidub. Kas sina suudad ära arvata, milline tuntud Eesti kuulsus pildil on?

Vihjeks anname nii palju, et tegu on väga andeka uue põlvkonna jumestuskunstniku ja sotsiaalmeediastaariga, kelle tegemisi jälgib Instagramis pea 60 000 inimest. 

Ta on sündinud 11. oktoobril ning naine sai laiemale avalikkusele tuntuks mõni aasta tagasi, kui tema suhe Joosep Järvesaarega avalikuks tuli. Kui alguses oli ta tuntud kui Joosepi pruut, siis tänaseks on naine Eestis nii peadpööritavat karjääri teinud, et on kuulsam kui tema poiss-sõber. 

Arvasid õigesti! Otse loomulikult on tegu Liisa Leetmaga, kelle halloween‘i kostüüm oli lausa hirmuäratavalt reaalne. 


Sarnased artiklid