PILTMÕISTATUS: sa ei usu elu sees, kes see kuulus Eesti mees on

PILTMÕISTATUS: sa ei usu elu sees, kes see kuulus Eesti mees on

Kes on see blondipäine imearmas väike poiss fotol? Laupäeval, 10. veebruaril tähistas ta oma 32. sünnipäeva ning väga suure tõenäosusega ei ole Eestis ühtegi inimest, kes teda ei teaks. Tegu on ühe tõeliselt humoorika noormehega, keda võib näha nii stilisti, koreograafi kui ka saatejuhi rollist ja mitte ainult.

Kes on see blondipäine imearmas väike poiss fotol? Laupäeval, 10. veebruaril tähistas ta oma 32. sünnipäeva ning väga suure tõenäosusega ei ole Eestis ühtegi inimest, kes teda ei teaks. Tegu on ühe tõeliselt humoorika noormehega, keda võib näha nii stilisti, koreograafi kui ka saatejuhi rollis ja mitte ainult.

Eestis on ta lausa unikaalne ja seda just tänu oma erilisele andele – ta oskab inimesi laitmatult riidesse panna, leida igas inimeses üles tema parimad küljed ning tekitada parima meeleolu absoluutselt igas seltskonnas. Tema naljad ei jäta külmaks kedagi ning suhtumine on tal alati positiivne.

Energiast pakatav ülimalt andekas noormees osales 2010. aastal ka saates “Tantsud tähtedega”.

Buduaari turul on ta alati olnud hinnatud ürituse juht, kes mikrofoniga mööda Saku Suurhalli ringi tuhiseb ning melu üleval hoiab.

Õige vastus on loomulikult Jevgeni Fokin ehk Ženja.