PILTUUDIS: ANU SAAGIMI särk paljastas üllatava saladuse

Reedel, 25. jaanuaril, toimus Saku Suurhallis suurejooneline sündmus Eesti muusikamaastikul, mis nii mõnelegi tõi kaasa ärevust, elevust ja kindlasti ka pingelangust. Nimelt toimus glamuurne "Eesti Muusika Auhinnad 2018", kus oli kohal Eesti kuulsuste koorekiht ja nende seas ka Anu Saagim.

Neljapäeval, 25. jaanuaril toimus Saku Suurhallis suurejooneline sündmus Eesti muusikamaastikul, mis nii mõnelegi tõi kaasa ärevust, elevust ja kindlasti ka pingelangust. Nimelt toimus glamuurne “Eesti Muusikaauhinnad 2018”, kus oli kohal Eesti kuulsuste koorekiht ja nende seas ka Anu Saagim.

Kui enamik kuulsusi poseeris fotograafidele pidulikus kleidis, siis Anu otsustas sel korral hoopis teistsuguse riietuse kasuks ning see toimis lausa suurepäraselt. Tähelepanu keskmesse jäi valge särk, mis kandis selget sõnumit ja kes teab, ehk just see ongi Anu kauni ja noorusliku välimuse salanipp.

Anu särgil on kirjas: “Mul ei ole vaja teraapiat, mul on vaja lihtsalt Balile sõita”. Bali näol on tegu privaatse puhkusepaigaga, kus jooga ja meditatsioon käivad käsikäes ning kliima on lausa taevalikult soe.