PILTUUDIS: GRETE ŠADEIKO paljastas kuuma tõe oma suhte kohta

USA jalgpallur Robert Griffin III palus eelmise aasta maikuus Eesti kergejõustiklase Grete Šadeiko kätt. Grete postitab üsna tihti nende kuumast armastusest sotsiaalmeediasse fotosid ning ootab põnevusega kõike seda, mida tulevik neile toob. Kõigest kaks kuud veel ning juba sõuabki paar abieluranda.

Grete ja Roberti sotsiaalmeediasse postitatud fotod on täis armastust ja siirast õnne. Kuna igas armastavas suhtes toetatakse teineteist ning soovitakse üksteise jaoks alati hea välja, siis on ka Grete avaldanud hiljuti humoorika foto, kuidas ta igal võimalikul hetkel oma kallimale mõtleb ning teda esindab. 

Nimelt on Grete soetanud endale valged jalanõud, millel ilutseb kiri RGE. Kui arvesse võtta seda, et Roberti kasutaja on Instagramis just rgiii, on tegu üsna naljaka kokkusattumusega. Kaunitar heidaki foto all nalja, kuidas ta igal oma sammul tulevast abikaasat esindab ning ei suuda muust mõelda. Ka Robert ise kommenteerib pildi all, et tal pole lausa sõnu, kui lahe selline kokkusattumus on.