Reklaam sulgub sekundi pärast

PILTUUDIS: GRETE ŠADEIKO tohutu kihlasõrmus muudab kõik naised kadedaks

Eesti kergejõustiklase Grete Šadeiko ja USA jalgpalluri Robert Griffin III perre sündis kuus kuud tagasi pisitütar Gloria. Grete hoiab läbi sotsiaalmeedia kõiki jälgijaid enda käekäiguga kursis ning postitab üsna tihti oma tegemistest uusi fotosid. Hiljuti avaldas kaunitar pildi oma hiigelsuurest kihlasõrmusest.

Grete tänas mõni aeg tagasi 2017. aastat, sest see on siiani tema elu parim aasta olnud. Lisaks sellele, et see tõi endaga kaasa imearmsa tütre, palus Robert maikuus naise kätt. Grete avaldas, et on väga õnnistatud, sest abiellub oma parima sõbraga ja ta ei jõua ära oodata, mida kõike tulevik neile veel toob.

Robert palus Grete kätt, kui naine oli kaheksandat kuud rase. Juba siis näitas naine sotsiaalmeedias oma tohutu suurt kihlasõrmust ning teatas, et tema eluarmastus palus teda naiseks. Hiljuti postitas naine aga sõrmusest uue pildi ning kirjutas, et kõigest kaks kuud veel ning juba nad sõuavadki abieluranda. Grete sõrme kaunistav sõrmus on tõepoolest uhke ning kui juba sõrmus sedavõrd grandioosne on, jääme ootama, milline see pulmapidu veel on.