PILTUUDIS! Põnev: mida tegi Carmen Kass eelmine nädal Eestis?

PILTUUDIS! Põnev: mida tegi Carmen Kass eelmine nädal Eestis?

Tippmodell Carmen Kass veetis oktoobrikuu viimased päevad Eestis ning tegi siinoleku jooksul aegajalt sissekandeid ka oma Instagrami kontole. Piltidelt selgub, et Carmeni jaoks oli tegu peamiselt tööreisiga ning otseloomulikult kasutas ta vabu hetki ka puhkamiseks ning sõpradega koosolemiseks!

Tippmodell Carmen Kass veetis oktoobrikuu viimased päevad Eestis ning tegi siinoleku jooksul aeg-ajalt sissekandeid ka oma Instagrami kontole. Piltidelt selgub, et Carmeni jaoks oli tegu peamiselt tööreisiga ning otseloomulikult kasutas ta vabu hetki ka puhkamiseks ning sõpradega koosolemiseks!

Carmenil oli pildistamine Ukraina Vogue ajakirja jaoks, mis toimus Tallink Victoria I laeval ning Tallinna vanalinnas asuvas luksushotellis Telegraaf. Lisaks jõudis see imekaunis naine külastada Peetriküla, käia Kaberneeme Poolsaarel saunapeol ning nautida oma lähedaste seltskonda.

Siin on Carmeni Instagrami fotod koos tekstiga, mis ta nende juurde kirjutas:

Pildid: Instagram/KassCarmen

One more laugh? @a4annely #leavingforgood #Kaberneeme #estonia #ill #bestbunch #dontgiveup #kaberneemeviimanesaun

Külmad ilmad…#tutimütsiaeg #winterfun #cold #sunny #happy #Peetriküla #estonia

Tallink Victoria I

#action at the #captains #bridge of #siljaline #tallink #Tallinn #estonia #photoshoot #photoshoot #vogue Thank you for the fun day!!!