PILTUUDIS: RÄPPAR TOMMY CASH šokeerib taas

Ülemaailmselt üha enam populaarsust koguv räppar Tommy Cash julgeb šokeerida ning laseb oma fantaasial lennata nii, nagu tahab - vähe on inimesi, kes niivõrd andekaid ideid suudavad leiutada. Ka tema Instagrami kontol on märkimisväärselt palju jälgijaid - neid on koguni 309 000 ning lisandub iga päevaga.

Ülemaailmselt üha enam populaarsust koguv räppar Tommy Cash julgeb šokeerida ning laseb oma fantaasial lennata nii, nagu tahab – vähe on inimesi, kes niivõrd andekaid ideid suudavad leiutada. Ka tema Instagrami kontol on märkimisväärselt palju jälgijaid – neid on koguni 309 000 ning lisandub iga päevaga.

See aga tähendab, et kõik, mis Tommy oma Instagrami kontole üles riputab, jõuab sadade tuhandete silmapaaride ette ning midagi tagasihoidlikku räppari piltide hulgast ei leia. Tegu on mehega, kes armastab šokeerida ja raamidest välja murda ning seda on ta tõepoolest korduvalt teinud.

Nüüd riputas Tommy oma Instagrami kontole story, kus ta kannab leebelt öeldes ebatavalisi jalatseid – võib üsnagi kindlalt väita, et tänaval mitte ükski inimene sellistega vastu ei jalutaks, välja arvatud muidugi räppar ise.

Nimelt on Tommy endale kusagilt leidnud kala jalatsid.