Reklaam sulgub sekundi pärast

PÕHJUS ON KURB: SELGELTNÄGIJA MERILY TIMMER teeb politseisse avalduse

Karin Karu

Merily Timmer
Merily Timmer — FOTO: Terje Talts

Selgeltnägija Merily Timmer tõdeb, et temani on jõudnud vägagi ebameeldiv ja lausa häiriv video, kus üritatakse teda ennast maatasa teha.

"Aitäh kõigile, kes on mulle täna andnud infot sellest toredast videost, mis siin levib, kus üks inimene üritab mind täielikult hävitada, avaldab minu kohta metsikul hulgal laimu ja valet," sõnab Merily.

Niisama selgeltnägija seda loomulikult ei jäta. "Selle inimese võtan ma vastutusele 100% nii politsei kaudu kui ka kohtu kaudu. Igal teol on tagajärg, see on päris inetu, mis netis levib hetkel. Mul on kahju, et see inimene nii teeb, sellel saavad olema tagajärjed. Selliseid asju ei tohi teiste inimeste kohta rääkida, mis ei vasta tõele. Kõik see, mis seal levib, et kuidas ma hävitan lapsi ja keda ma ründan ja terroriseerin. Need asjad ei vasta tõele," sõnab Timmer.

Ta lisab veel: "Samuti see inimene levitab valesid minu kaaslase kohta, minu perekonna kohta. Kõik see, mis ta räägib ja levitab, on nii õudne. Kui ma selle video lõpuni olen vaadanud, siis ma ütlen ausalt, see on hirmus. Kui teieni see video jõuab, siis ma palun, ärge võtke tõsiselt," soovitab Merily, kes asjale ka ametliku käigu on andnud, et õiglus jalule seada.

Merily andis antud teemal eksklusiivse kommentaari ka Buduaarile, kus ta sõnab: "Esiteks tuleb see teema üldse tõsisemalt käsile võtta Eestis. Ei ole okei, et üks inimene ärkab hommikul oma kibestumusega üles ja hakkab hävitama teise inimese elu, karjääri, mainet. Minna teise inimese isiklikku ellu sobrama, valetama tema lähedaste suhete, töö ja tegemiste kohta. Mõelda välja täielikku umbluud, millel puudub igasugune faktiline tõepõhi. 
See hävitus ja “canceldamise kultuur” on läinud väga inetuks. Mul on kahju, et inimestel ei ole mitte midagi muud igapäevaselt teha. See on päriselt kurb. 
Täna tuli mul tõepoolest pöörduda võimuesindajate poole, et saada abi ühe isiku pahatahtliku tegevuse suhtes. 
Rõhutan ka siin veelkord, et videos välja toodud “faktid” ei oma mitte mingisugust tõepõhja. Olen läbi käinud meediaväljaanded, intervjuud, inimesed, podcastid ning mitte kuskilt ei leia ma ühtegi lauset kust kinni hakata. Pöördusin ka isiku poole ise ning palusin saata endale viited, mille põhjal on sellised lood teisteni toodud, kuid tema poolt jäid need mulle saatmata. Ei saagi saata, sest tema vaimusünnitistel puudub faktiline tõepõhi mis neid kuulujutte tõestaks. Seega “naised saunas rääkisid” olukord. Soovin talle siiski tervenemist, et saaks elus ikka muude asjadega tegeleda, mitte teise inimese hävitamisega," ütleb ta.