POMMUUDIS: mis toimub Anu Saagimi ja president Toomas Hendrik Ilvese vahel?

POMMUUDIS: mis toimub Anu Saagimi ja president Toomas Hendrik Ilvese vahel?

Buduaar sai mõni aeg tagasi põneva vihje, nimelt teavitas üks lugeja meile, et glamuuritar Anu Saagim ja president Toomas-Hendrik Ilves on uus kuum paar! Helistasime Anule ja uurisime järgi, kas meile saadetud vihjel on tõepõhi all või mitte! Etteruttavalt võib öelda, et Toomas-Hendrik on juba aastaid Anu kõige lemmikumaks Eesti poliitikuks olnud.

Buduaar sai mõni aeg tagasi põneva vihje – nimelt teavitas üks lugeja meid, et glamuuritar Anu Saagim ja president Toomas Hendrik Ilves on uus kuum paar! Helistasime Anule ja uurisime järele, kas meile saadetud vihjel on tõepõhi all või mitte! Etteruttavalt võib öelda, et Toomas Hendrik on juba aastaid Anu kõige lemmikumaks Eesti poliitikuks olnud.

Küsisime Anu käest otse, kas on põhjust arvata, et tema ja Eesti presidendi vahel susiseb midagi ning esimene lause, mis Anu suust tuli, oli järgnev: “Õnneks ja kahjuks ei saa kinnitada ega lükka ka ümber,” muigab Anu kavalalt.

Anu lisab rõõmsal häälel: “Ilves meeldib mulle küll, mul on ammu tema järgi neelud käinud, nii et tehke ise omad järeldused.”

Anu käis 20. augustil ka Kadriorus toimunud roosiaia peol, mille peremees oli ei keegi muu kui Eesti president Toomas Hendrik Ilves. Meenutused peost on naisel vaid ülivõrdes. “Teate kui hea Toomas Hendrik praegu välja näeb – ta on kaalust alla võtnud ja ta nägi tõesti väga kena välja. Ta tuli meie juurde, küsis, millisest väljaandest me oleme, ja isegi poseeris meile eraldi. Saime temast väga ilusa foto,” räägib Anu.

President Toomas Hendrik llves Kadriorus toimunud roosiaia peol. 

Karin Karu