Põnev äri hakkas tippmodellisaate Katjale raha sisse tooma!

Põnev äri hakkas tippmodellisaate Katjale raha sisse tooma!

Tippmodellisaatest tuntust kogunud Katja ehk Jekaterina Bulgarina avastas eelmise aasta lõpus enda jaoks põneva äri, millega ta siiamaani edukalt tegeleb. Nimelt nägi ta Hiinas müügil selliseid imevidinaid nagu seda on selfie pulgad ning puhtalt sportlikust huvist ostis ta mõned Eestisse kaasa.

Tippmodellisaatest tuntust kogunud Katja ehk Jekaterina Bulgarina avastas eelmise aasta lõpus enda jaoks põneva äri, millega ta siiamaani edukalt tegeleb. Nimelt nägi ta Hiinas müügil selliseid imevidinaid nagu seda on selfie-pulgad ning puhtalt sportlikust huvist ostis ta mõned Eestisse kaasa.

Katja tunnistab, et Hiinas on see täiesti tavaline, kui noored iga nurga peal selfie-pulgaga pilte teevad, ent Eestis suhtuti sellesse asjapulka esialgu väga skeptiliselt. “Vaadatakse, et mis asi see on ja siis naerdakse, et miks seda küll kasutama peaks, et mina küll ei taha. Ja siis ühel hetkel tullakse ja ostetakse salaja endale ka see selfie-pulk koju! Millegipärast tekitab selfie-pulga omamine ja avalikus kohas kasutamine eestlastes ikka veel piinlikkust, aga sellegipoolest ostetakse neid hästi,” tõdeb Katja, kes tänaseks on neid maha müünud märkimisväärsetes kogustes.

Kõige populaarsem on see teismeliste seas, ent ka vanemad inimesed on Katja käest selfie-pulga endale soetanud ja kui Instagramis näiteks tuntud Eesti inimeste pilte vaadata, siis tuleb tõdeda, et päris paljudel on see asjapulk kodus olemas. 

Mida sina selfie-pulgast arvad? Oled sa seda kasutanud?

 

Karin Karu