Põnev! Millised Eesti staarid jooksid SEB maratonil?

Põnev! Millised Eesti staarid jooksid SEB maratonil?

Pühapäeval, 13.septembril toimus Tallinna kesklinnas rahvaspordisündmus SEB Tallinna Maraton koos SEB Tallinna Sügisjooksuga, mis tõo pealinnas kaasa olulised liiklusmuudatused. Üritusest võtsid osa nii profisportlased, tervisesportlased kui ka kõik teised, kes soovisid end proovile panna.

Pühapäeval, 13. septembril toimus Tallinna kesklinnas rahvaspordisündmus SEB Tallinna Maraton koos SEB Tallinna Sügisjooksuga, mis tõi pealinnas kaasa olulised liiklusmuudatused. Üritusest võtsid osa nii profisportlased, tervisesportlased kui ka kõik teised, kes soovisid end proovile panna.

Ka mitmed Eesti kuulsused läksid rajale – kes jooksis maratoni, kes poolmaratoni või 10 km! Ühtemoodi tublid on kõik! Teiste seas võttis üritusest osa ka Tanel Padar, kes jooksurajale ise jooksma ei läinud, ent see-eest teisi ergutas ning jagas veetopse kõigile, kes turgutust vajasid.

Eesti staaridest võis jooksurajal näha poliitik Kalle Pallingut, kõigile teada tuntud sporditüdrukut Kertu Jukkumit, kunagist Nexuse lauljatari Helen Randmetsa, lauljatar Helen Adamsoni, mustkunstnik Jürgen Veberit, Marilyn Jurmani ja isegi raadiohääl Fredi Filing võttis spordiüritusest osa.

Kas ka sina käisid jooksmas? Kui jah, siis jaga emotsioone loo all olevas kommentaariumis!