Blogija Mallukas elab ääretult kirevat elu, kust ei puudu loomulikult ka mehed. Kui oktoobris põrutas kolme lapse ema Türgi päikese alla puhkama oma eksmehe Gert Roosimäega, siis juba loetud nädalad hiljem lendas ta soojale maale hoopis oma endise abikaasa Kardo Treimanniga ning kaasa võeti ka lapsed. Suve lõpus teatas blogija, et tema ja Gerdi suhe on läbi, sest viimane ajas ligi võõrastele naistele. Täna tundub aga, et Mallukas ja Gert on omavahelised lahkhelid seljatanud, sest mees veedab aega blogija uues kodus ning tundub, et ta on end seal igati mugavalt sisse seadnud. Mallukas jagas kodust kaadrit ka sotsiaalmeedias lisades juurde kommentaariks: "Ma ei ole kindel, mida ta teeb, aga teeb ... ".
Buduaari 10 finalisti on selgunud — FOTO: @olegdudko123rf.com Pulmad Buduaari 2026.a. pulmapeo 10 finalisti on selgunud!
Tallinn Dolls esimene parfüüm “Eesti Suvi” — FOTO: Tallinn Dolls Ilu ja Mood Tallinn Dolls lansseerib oma esimese parfüümi “Eesti Suvi”, mille näoks on Anu Saagim
Buduaari 10 finalisti on selgunud — FOTO: @olegdudko123rf.com Pulmad Tutvu Buduaari pulmapeo finalistidega!