“RANNAMAJA” MERYLIN tegi ootamatu ülestunnistuse …

pilt: erakogu

Buduaar

"Rannamaja" Merylin tegi avameelse paljastuse, millest nii mõnelgi meist ehk midagi õppida on.

Nimelt nendib Merylin, et kuigi talle väga meeldis “Rannamaja” projektis osalemine, siis see tähendas tema jaoks ka seda, et ta pidi koos aega veetma inimestega, kes talle hästi ei mõjunud.

“Ma olin mõnda aega totaalselt depressioonis. Ma tundsin, et mind on tiritud eemale sellest, kes ma tegelikult olla tahaksin. Suhtlesin inimestega, kellega ma tavaliselt üldse ei suhte. Siis aga otsustasin totaalselt vahetada välja need inimesed, kes mind ümbritsevad. Ma hakkasin panustama enesearengusse. Ehk siis ma tundsin, et midagi on valesti ja seejärel soovisin paremat. Ma sidusin ennast nüüd inimestega, kes on minust edukamad ning hakkasin mõtlema ainult positiivselt.

Mõne aja pärast nägin enda elus suuri muudatusi ja see niiöelda depressioon oli minu jaoks kadunud, sest ma ei andnud negatiivsele survele enam tähelepanu. Täna ma tunnen, et tänu minu suhtumisele liiguvad asjad ülesmäge.

Julge teha muudatusi enda elus, kui sa näed end auku vajumas. Pane oma fookus ainult sellele, mida sa tahad enda ümber näha ning tegutse ainult selle nimel. Kõik muu on lihtsalt müra,” kirjutab Merylin oma postituses.