“RANNAMAJA” VIKTORIA TEGI karmi paljastuse oma eksi kohta

TV3

Buduaar

"Rannamajast" tuntuks saanud Viktoria Martinson otsustas sotsiaalmeedias avameelselt rääkida oma eelmisest ekspeikast ning tegi tema kohta avalikuks üllatava asjaolu.

Kõik sai alguse sellest, kui Viktorial paluti Instagrami story`s jagada mälestust ekspeikaga. Seepeale pani naine üles video, milles on selgelt näha ka noormehe nägu. Üks tõsielustaari fännidest märkis, et endine peika näeb väga hea välja, mille järel Martinson paljastas, et nende suhe oli kõike muud kui roosiline. Nimelt tunnistas ta, et endine kallim oli tema vastu nii füüsiliselt kui ma vaimselt vägivaldne ja nimetas teda ka mürgiseks.

“Ühesõnaga megapaljud küsisid minu käest, kuidas ma sellist asja talusin ja üle elasin. Ma ütleks lihtsalt nii palju, et tol ajal, kui ma olin temaga koos, sõltusin ma hästi palju temast. Ja tal oli hästi palju võimu minu üle ning ta oli ka hästi hea manipuleerija. Ta tegi mulle tegelikult jõhkralt haiget. Ma veel siiamaani tulen sellest suhtest välja,” rääkis Viktoria Instagramis avaldatud klippides.

Veidi hiljem pärast story`de üles panemist, helistas Viktoriale ta endine kallim ja sõimas teda hooraks ja litsiks. “Kui ma neid stoorisid maha ei võta, siis olen kutu,” sõnab naine, et endine kallim ähvardas teda. Praeguseks on Viktoria Instagrami konto kinniseks tehtud.