Rekordarv müüjaid! Buduaari turg LIVE Saku Suurhallis laupäeval ja pühapäeval, 14.-15.03

50 kommentaari
Rekordarv müüjaid! Buduaari turg LIVE Saku Suurhallis laupäeval ja pühapäeval, 14.-15.03

Juba sel nädalal avab Saku Suurhallis uksed roosa ja glamuurne Buduaari turg LIVE! Kes müügikohta soovib, peab kiirustama, sest kohad on meil kohe-kohe täis. Müüjatele salainfo: kingime teile taas nädal aega tasuta kuulutuse esiletõstmist B-Turu esilehel.

Rekordarv müüjaid! Buduaari turg LIVE Saku Suurhallis laupäeval ja pühapäeval, 14.-15.03

Glamuurne ostupidu Buduaari turg LIVE ootab oma külastajaid sel nädalavahetusel Saku Suurhallis. Müügis on uus ja vähekasutatud moekaup naistele, lastele ja meestele ning toidu- ja tervisekaubad. Seekord toimub Tallinna Buduaari turg LIVE laupäeval ja pühapäeval, seega šoppamist jätkub terveks nädalavahetuseks!

Turu külalisi ootab enneolematult suur valik kaupa nii eraisikutelt kui firmadelt, sest registreerunud on rekordiliselt suur arv müüjaid. Päeva juhib ning šoppajaid ergutab stiilne ja särtsakas moeguru Ženja Fokin.

Saku Suurhallis on avatud ka restoran päevapakkumistega. Õhtul pidutsevad kõik müüjad Klubis Teater, sissepääs käepaelaga tasuta! Osale ka Klubi Teater staaripaketi mängus!

Mõlemal turupäeval saab nautida moeshowsid ja tantsuetteasteid. Modellidena astuvad lavale Miss Raplamaa missikandidaadid. Särtsu toovad DanceLife tantsutüdrukud. Modellid teeb ilusaks MG Beauty.

Tasuta meike pakub soovijatele looduskosmeetikasari AVRIL Prantsusmaalt.

Laupäeval kl 14 esinevad laval pisikesed lemmikud – esinema tulevad Chihuahua Sõprade Liidu trikikooli koerad ja õppinud on nad treener Krista Laaneti juhtimisel. Kuna on kevad ja juba varsti ei vaja ka väikesed chihud väljas jalutamiseks rõivaid on päevakorral sale figuur. Koerad esitavad väikese võimlemiskava ja pisut joogat ja pilatest, pikemalt õppinud koerad näitavad uskumatuid trikke, mida tibikoertelt ei oskaks keegi oodatagi. Osad koerad tulevad lava ette turu külalistele nunnutamiseks ja nende perenaised jagavad infot selle üliarmsa ja miniatuurse koeratõu kohta.

STAARITURULE tulevad oma riidekappe tuulutama mitmed pealinna säravaimad naised, moeblogijad ja moegurmaanid:  Merlin Uusküla, Berit Sal Saller, Grete Paia, Madli Vilsar, Anni Rahula, Merlyn Uusküla, Liis Lemsalu, Kertu Jukkum, Lilian Lõhmus ja Marilin Kaareste, Keith ja Breth Tootsi, Getter Jaani, Joanna Ojastu, Marie-Heleene Ventsli, Maarja Siim, Egle Eller-Nabi, Anna-Elisabeth Vaher, Jekaterina Bulgarina, Sandra Daškova, Elisa Kolk.

MOETURULT võib leida võrratuid moeampse tuntud Eesti disaineritelt ja brändidelt: Tallinn Dolls, Mimi Disain, Iris Janvier, Kirill Safonov, Diana Kurves, Donna Nordica, Liina Stein, Kristi Liiva, Diana Arno, Mimi Disain, Dadamora ja Emma and Theo.

Buduaari turg LIVE paneb taaskord õla alla kasuperedele, kogudes koos MTÜ-ga Igale Lapsele Pere rõivaid, jalatseid, mänguasju ja muud tarvilikku. Nii müüjad kui turu külastajad on oodatud annetusi tegema!

Tallinna Buduaari turg LIVE

Saku Suurhall
Pilet 2 €, alla 16-aastastele sissepääs tasuta (pilet kehtib mõlemaks päevaks).

Laupäev, 14. märts
turg avatud 10-19

Pühapäev, 15. märts
turg avatud 10-17

NB! Buduaari kevadjakirjas on Sinu tasuta pilet turule! Vt lk 100.

Buduaari turgude toetajad on:

 

 

 

 

 

 

VEEL TULEKUL:

Tartu Buduaari turg LIVE
18. aprill, Tartu Kaubamaja 

Turg avatud kell 10-18, sissepääs tasuta

 

Rakvere Buduaari turg LIVE
23. mai, Rakvere Põhjakeskus 

Turg avatud kell 10-18, sissepääs tasuta

 

buduaariturg.ee