Riigikogu valimised on selleks korraks läbi ning kahtlemata on palju ka neid, kes tulemuste üle sugugi rõõmsad ei ole. Keskerakonnas kandideerinud Kristiina Heinmets-Aigro jäi riigikogust välja – millega tegeleb naine edasi? Kristiina ütleb, et tema jaoks ei olnud need viimased neli kuud sugugi lihtsad. "Tunnistan, ei olnud lihtne, sest olen ikkagi Tallinnast ja paljud Harjumaa ning Raplamaa piirkonnad olid minu jaoks tundmatud paigad. Teha kaasa neli kuud kestnud valimiskaampaanias kolme lapse kõrvalt oli kordumatu kogemus ja olen tänulik Keskerakonna usaldusele olla üks 125 kandidaadist." Hetkel on Kristiina aga otsustanud aja maha võtta ja puhata. Kristiina lisab veel, et tal on siiralt hea meel selle üle, kui palju naisi riigikokku pääses. "Esmakordselt valiti riigikokku 29 naist ehk 5 naist rohkem kui 2015. aastal. Mul on suur rõõm, et sain anda oma panuse nendel valimistel, et meie naiste hääli oleks rohkem kuulda."
Buduaari pulmapeo võitjad 2025 Kaisa ja Tanel! — FOTO: Rait Tõnnori Pulmad Buduaari unistuste pulmapidu ootab võitjapaari: anna oma armastusloole võimalus!
Foto oksjonilt — FOTO: Priit Grepp Eesti elu Eesti Vähiliidu heategevuslik kunstioksjon kogus uue 3D-mammograafi ostuks üle 38 000 euro