Rubriik 7: Seitse asja, mida sa ei teadnud Katrin Väli kohta

Rubriik 7: Seitse asja, mida sa ei teadnud Katrin Väli kohta

Eesti üks armastatumaid aroobikatreenereid Katrin Väli on alati positiivne ja pakatab energiast. Trenni ja toitumise teemadel on Katrin rääkinud palju, ent sel korral osaleb ta hoopis Buduaari meelelahutuslikus rubriigis “Rubriik number 7”, kus staaridel tuleb lõpetada humoorikad laused. Allpool on välja toodud Katrini lõbusad lauselõpud:

Eesti üks armastatumaid aroobikatreenereid Katrin Väli on alati positiivne ja pakatab energiast. Trenni ja toitumise teemadel on Katrin rääkinud palju, ent sel korral osaleb ta hoopis Buduaari meelelahutuslikus rubriigis “Rubriik number 7”, kus staaridel tuleb lõpetada humoorikad laused.

Allpool on välja toodud Katrini lõbusad lauselõpud:

Minu külmkapist ei puudu kunagi … Fatburner Fitness Drink, kodujuust, värske salati toorained, tervisemunad – Ott Kiivika pildiga loomulikult.

Alkoholi tarbisin viimati … see ei olnud tarbimine, vaid pigem isaga isadepäeva puhul šampanjaklaaside kokkulöömine pärast mõnusat pere- ja saunapäeva.

Maailma kõige lahedam inimene on … minu ümber on neid super lahedaid inimesi tegelikult palju, kuid minu perekond on minu jaoks üldiselt kõige lahedam, eriti minu isa, sest ma lihtsalt olen issi tütar.

Minu suurim nõrkus … võistlustants, no kui ikka kogu oma noore elu tegelenud sellega, siis neid võistlusi või esinemisi vaadates tuleb pisar silma ikka siiani.

Viimane asi, millele raha kulutasin … Enamik ilutoodetest ja spordivarustusest saan oma sponsoritelt, kellega teeme koostööd erinevate projektide raames. Ühesõnaga need põhiasjad, millele naised tavaliselt raha kulutavad, minul puuduvad. Minul kulub raha vaid koju esemete ostmisele ja söögile. 

Nutsin viimati … kui ma nutan, siis peab asi ikka väga tõsine olema, ja viimati oli see siis, kui sain teada, et minu Ukrainas elaval vanaemal oli insult ja seda just siis, kui seal maal niigi väga raske aeg algas.

Minu esimene suudlus … mäletan ikka ja see polnud üldse väga noorena. Selleks oli üks väga tubli ja tuntud maadleja. 

Karin Karu