Rubriik 7: Seitse asja, mida sa ei teadnud näitleja Agnes Aaliste kohta

Rubriik 7: Seitse asja, mida sa ei teadnud näitleja Agnes Aaliste kohta

Näitlejatar Agnes Aalistet teavad paljud eelkõige teleseriaalist “Kodu keset linna”. Lisaks sellele juhib Agnes koos Rauno Märksi ja Madis Millinguga Ring FM raadios  hommikuprogrammi “Hommikuklubi”. Palusime Agnesel osaleda Buduaari meelelahutuslikus rubriigis “Rubriik number 7”, kus staaridel tuleb lõpetada humoorikad laused.

Näitlejatar Agnes Aalistet teavad paljud eelkõige teleseriaalist “Kodu keset linna”. Lisaks sellele juhib Agnes koos Rauno Märksi ja Madis Millinguga Ring FM raadios hommikuprogrammi “Hommikuklubi”. Palusime Agnesel osaleda Buduaari meelelahutuslikus rubriigis “Rubriik number 7”, kus staaridel tuleb lõpetada humoorikad laused.

Allpool on välja toodud Agnese lõbusad lauselõpud:

Minu külmkapist ei puudu kunagi … Raske küsimus, sest minu külmkapist on pidevalt kõik puudu. Või, moos ja ketšup on vist elementaarsed, aga ka neid pole alati võtta.

Alkoholi tarbisin viimati … Ma pole eriti alkoholilembeline. Purjus olla ei meeldi, seega minu alkoholi tarbimine piirdub pigem maitsmisega. Viimati tarbisin alkoholi möödunud kolmapäeval. Keetsin endale teed, ja kõrvale võtsin pitsi konjakit. 

Maailma kõige lahedam inimene on … Ameerika muusik Bon Iver on mu lemmikinimene maailmas. Ma imetlen teda väga paljudel tasanditel. Muusikuna kindlasti, aga eelkõige ikkagi inimesena.  Eestist äkki Heidy Purga? Ta on ilus, stiilne, andekas, üdini maitsekas, tark ja cool. Sellist kombinni annab otsida.

Minu suurim nõrkus … Parfüümid, ravimid ja tätoveeritud mehed. 

Viimane asi, millele raha kulutasin … Täna ostsin kaks DVD-d – „Prisoners“ ja „Zodiac“. Jake Gyllenhaal on pööraselt hea näitleja, selle auks ka need DVD-d mu riiulil.

Lemmiksöök … Mulle väga meeldib jõulutoit – verivorst, mulgikapsas ja ahjukartul. Kõik magus meeldib ka. 

Kunstküüned, juuksepikendused … Pole proovinud, pole isegi mõelnud sellele. Pikad kunstküüned ja halvasti paigaldatud juuksepikendused jätavad  odava mulje. Mina olen väga kallis.

 

Karin Karu