SA EI SUUDA elu sees uskuda, milline moelooja Perit Muuga varem välja nägi

SA EI SUUDA elu sees uskuda, milline moelooja Perit Muuga varem välja nägi

Perit Muuga on julge ja tahtejõuline moedisainer, kelle loomingut võib kirjeldada sõnadega mänguline ja enesekindel. Ka Periti enda stiil on üsna julge – nimelt on naine tänaseks kandnud poisipead juba ligi kuus aastat. 

Peritil olid enne enda juuste lühikeseks lõikamist pikka aega väga pikad ja paksud juuksepikendused, mis talle aga tegelikult hoopis piina valmistasid: “Mäletan siiani väga selgelt tunnet, mis mind valdas, kui lõpuks neist vabaneda otsustasin. Mu oma juuksed olid selleks hetkeks nii rikutud, et mul polnudki muud valikut kui poisipea kui lõigata. Mida aeg edasi, seda lühemaks mu juuksed muutusid,” on disainer varasemalt Buduaarile avaldanud. 

Ta lisas, et teda valdas koguaeg tunne, et juuksed pole veel piisavalt lühikesed: “Mind alati pahandab, kui inimesed arvavad, et ah, sul ju nagunii juukseid pole. No mis mõttes?! On ikka küll ja ma täiega fännan oma soengut. Ilmselt jään oma soengu juurde veel pikaks ajaks.”

Kui tänaseks oleme nii harjunud Peritit poisipeaga nägema, siis hiljuti avaldas naine enda Facebooki kontol foto sellest, milline ta varem välja nägi. Nimelt 2008.aastal, kui naine abieluranda sõudis ehtisid tema pead pikad ja valged lokid. Pilt kogus hetkega mitmeid kommentaare, kus kirjutati, et poleks Peritit äragi tundnud.

Sarnased artiklid