Sandra Daškova külastab kaltsukaid: leian sealt täiesti uusi ja korralikke asju

Sandra Daškova külastab kaltsukaid: leian sealt täiesti uusi ja korralikke asju

Riiete ning jalatsite taaskasutus muutub iga aastaga üha populaarsemaks ja mis seal salata, vahel võib second-hand kauplusest väga hinnalisi esemeid leida. Muidugi on meie seas ka inimesi, kes pole nõus kaltsukasse oma jalga astuma ning mõte võõra isiku riiete kandmisest ajab neil kananaha peale. Inimesed on erinevad ja erinevus rikastab …  Uurisime muusik Uku Suviste kauni elukaaslase Sandra Daškova käest, kuidas tema taaskasutusse suhtub. Lisaks rääkis Sandra meile sellest, mida ta oma vanade riietega teeb.  

Riiete ning jalatsite taaskasutus muutub iga aastaga üha populaarsemaks, ja mis seal salata, vahel võib second-hand kauplusest väga hinnalisi esemeid leida. Muidugi on meie seas ka inimesi, kes pole nõus kaltsukasse oma jalga astuma ning mõte võõra isiku riiete kandmisest ajab neil kananaha peale. Inimesed on erinevad ja erinevus rikastab … 

Uurisime muusik Uku Suviste kauni elukaaslase Sandra Daškova käest, kuidas tema taaskasutusse suhtub. Lisaks rääkis Sandra meile sellest, mida ta oma vanade riietega teeb.  

Sandral ei ole kaltsukates luurel käimise vastu midagi ning ta leiab, et taaskasutus on üks igati tore idee. “See on minu arvates väga hea mõte, sest nii saab lahti seisma jäänud riietest ja keegi teine saab endale uued. Olen endale kaltsukatest nii mõndagi lahedat soetanud ja enamik minu leidudest on olnud täiesti uued ja väga korralikud,” tõdeb Sandra.

Ka heategevus ei ole Sandrale võõras. “Olen teinud annetusi loomade varjupaigale, lastekodudele ning võtnud osa erinevatest heategevusüritustest. Ka missivõistlustel, kus olen mitmeid kordi käinud, mängib heategevus suurt rolli.”

Võib julgelt väita, et vähemalt pooltel meist on kapis riideid, mida me enam ei kanna. Uurime, kuidas on lood Sandraga ja mida ta nende riietega teeb. “Enamik riietest, mida ma mingil põhjusel ei kanna, annan ära oma sõpradele – jah, just nii ma teengi. Ja kusjuures olen oma sõprade garderoobidest samuti mitmeid põnevaid uusi asju saanud. Ka see on ju taaskasutus,” tõdeb Sandra, kellele meeldib oma sõpradega riietevahetust teha.

Karin Karu