Selgeltnägija Hannes Vanaküla vastab: mis põhjustas Viljandi koolitulistamise?

7 kommentaari
Selgeltnägija Hannes Vanaküla vastab: mis põhjustas Viljandi koolitulistamise?

Selgeltnägija-ravitseja Hannes Vanaküla analüüsis põhjalikult Viljandis toimunud koolitulistamist – miks see toimus, mis seda ajendas ja kuidas sellised asjad üldse juhtuda saavad. Ka Hannes ise on oma elus terrorismi all kannatanud, nimelt tahtis üks poiss hüüdnimega Elvis Hannest ära tappa. Sellest ajast peale ongi Hannes hakanud uurima inimpsüühika mehhanismide toimimist. Siin on Hannese analüüs ja arvamus Viljandis toimunud koolitulistamisest:

Selgeltnägija-ravitseja Hannes Vanaküla analüüsis põhjalikult Viljandis toimunud koolitulistamist – miks see toimus, mis seda ajendas ja kuidas sellised asjad üldse juhtuda saavad. Ka Hannes ise on oma elus terrorismi all kannatanud, nimelt tahtis üks poiss hüüdnimega Elvis Hannest ära tappa. Sellest ajast peale ongi Hannes hakanud uurima inimpsüühika mehhanismide toimimist.

Siin on Hannese analüüs ja arvamus Viljandis toimunud koolitulistamisest:

Koolitulistaja teeb teo, mis on teda ennast hävitav. Kuid inimese eesmärk pole mitte kunagi ennast hävitada. Kui kasutame loogikat, siis mõistame, et selline teguviis pole inimese sisemine initsiatiiv, vaid kellegi poolt temasse sisestatud mõtte- ja tegutsemismuster.

Lähme füüsikatundi. Füüsika ütleb, et mitte midagi ei teki eikusagilt ja mitte midagi ei kao eikuhugi. Samuti ei teki koolitulistajale mõte lihtsalt lambist pähe. See mõte on sinna sisestatud. Meil jääb üle vaid küsida: kes seda tegi? 

Viljandis toimunud koolitulistamise ohver oli kooliõpetaja, tunnustatud aasta parima õpetaja tiitliga. Õpilased suhtusid alateadlikult temasse kui juhti. See teema on mulle kui juhile väga tuttav. Olen oma minevikus olnud sunnitud leidma lahendused, et ellu jääda. Palju aastaid tagasi toimus rida sündmusi, mille käivitas üks poiss, hüüdnimega Elvis. Tal oli kinnisidee mind tappa. Minu jaoks oli ainuke lahendus välja uurida kõik tagamaad ja sukelduda inimpsüühika mehhanismide toimimisse. Edaspidi kasutangi paralleelanalooge enda kogemusest ja Viljandi koolitulistamisest.

Kõik saab alguse usunditest ja inimese alateadvusest.

Kui inimene on saanud võimule, siis tema eesmärk on seal püsida ja likvideerida kõik potentsiaalsed uued juhid. Põhjus tuleneb sellest, et inimene kardab langeda madalamale, kui ta hetkepositsioon võimaldab. See valem/muster toimib nii perekonnas, sektis, parteisiseselt, riikidetasandil kui ka globaalse eliidi seas (vandenõuteooriad). Kui me käsitleme seda ühe maailma valitseja seisukohast, siis valitseja peab hävitama kõik loova mõtlemise. Kui tekib reaalselt mõni üksik kandidaat juhi kohale, siis on ainuvalitsejal vajadus ta mõrvata, sest uus juht ohustab vana juhi heaolu eksistentsi. Aga teadupärast toob meie ühiskonnas mõrv kaasa ennast hukutavad tagajärjed. Seetõttu kasutab valitsev klann ära psühholoogiat, tekitades inimeses hüpnoosiga mõrvasoov. Sellega saab luua olukorra, kus valitseja on hea, aga mingi paha enesetaputerrorist mõrvas potentsiaalse juhi.

Ütlen otse: usk on see, mis valmistab meid kõiki ette potentsiaalseteks enesetaputerroristideks.

Venemaa hüpnotisöör-maagid nägid ühel hetkel minus ohtu seega tahtsid nad mind ära koristada. Nende maagia ei hakanud mulle siiski peale. Kuid nad leidsid Elvise, kes oli ka maagia huviline ja tekitasid tema ajusse konkreetse mõiste „Jumal“. Kuna Elvise mõttemaailm tegeles vaimsusega, siis lõid nad talle pildi, et nemad on kõige vingemad nõiad ja valitsevad tervet maailma. Õnneks on Eesti väike ja ma sain kogemata tuttavaks paari inimesega, kes Elvisega suhtlesid, sealtkaudu sain teada ka Elvise mõtted minu suhtes. Tema mõtles nii, et kui lasta paganlik juht maha, siis inimesed on šokeeritud ja hakkavad järgima teda kui mõrvarit. Selles mõttes oli huvitav nüanss – ta ei mõelnud kordagi selle peale, et ta mõrvateo eest vangi pannakse. Poiss tahtis relvaluba saada, aga oli mingi takistus, miks ta seda ei saanud (võimalik, et vanus). Ta ilmus ükskord meie kokkutulekule, kuhu ma juhuslikult hiljaks jäin. Ta pani noa minu tüdruksõbra kõri peale. Õnneks viibis seltskonnas üks naisterahvas, kes võttis talt noa käest ära.

Inimest ei saa kunagi kodeerida alateadlikult tapma konkreetset persooni.

Nüüd seletan ära, miks tekkis selline väike viperus, et Elvis minuni ei jõudnud. Alateadvuses ei ole inimesel mõistet „üks kindel indiviid“. Saab olla mõiste „juht“. Saab inimese tapma panna juhti. Aga vene hüpnotisöörid, nimetades neid slängis sortsideks, ei arvestanud ühe pisiasjaga. Elvist kasvatas ainult tema ema, kes suutis kasvatuse käigus ta alateadvusesse toppida idee, et naine on tähtsam kui mees. Ehk Elvise alateadvus ei pidanud mind paganate juhiks, vaid mu tüdruksõpra kui naist liidriks. Siit põhjus, miks ta ei oodanud mind ära, vaid ründas toda naist. Teine tüdruk sai noa tema käest ära võtta, sest oli käinud sortside koolitusel ja käitus nende moodi. Tänu õigele käitumisele nägi ta temas Jumalat ja allus neiule.

Mulle on see olnud hea kogemus, sest olin sunnitud leidma lahenduse, kuidas pääseda enesetaputerroristi küüsist. Nagu näha, olen ma elus. Ja see näitab vaid ühte: ma leidsin tõe.

Võin 100% kindlusega väita, et Viljandi koolitulistaja on hüpnotiseeritud. Kapo peaks välja uurima, kes selle taga on, kes need inimesed on. Ainult ma kahtlen, kas nende endi ridades leidub inimesi, kes suudaksid opereerida nagu korralik sorts. 

Vahet pole, kas meil on tegemist islami terroristiga …

… kristlikus kultuuris elava koolitulistajaga või mõne suitsiidse kalduvusega tegelinskiga. Kõikide nende ajus toimib üks muster: usundite ajupesu, mis tekitab inimeses lühispunkte. Inimene, kes hakkab tapma, tunneb tegelikult lühise vabanemist. Nt Viljandi koolitulistaja tundis teo hetkel, et ta sai pingetest vabaks. See oli tema jaoks kergendus sellele usulisele peetmisele, mis toimus ta kodus. Ma tean, et Elvis palvetas kodus tõsiusklikult. Ja võin öelda, et ka Viljandi koolitulistajal on tugev religioosne taust, muidu selline hüpnoos ei toimiks.

See ütlemine, et meie inimene on intelligentne ja ei tekita koolitulistamisi, on lihtsalt legend. Eestlaste seas on enesetapud maailma statistikas tipus. Ehk tegelikult on eestlased palju paremad enesetaputerroristid kui islami äärmuslased. Ainuke vahe on selles, et pole käivitatud taolisi mehhanisme, mis meie alateadvusesse on usundite näol loodud.

Kõik teavad, et olen nõid ja tervendaja ja üks minu ravimeetod ongi inimese aju puhastamine mõttelühistest ja vastukäivusest. Olen mõnegi enesetapja pööranud ellu tagasi. Inimestel on ainult üks lahendus, kuidas pääseda hüpnoosi mõjust. Selleks on arendada endas välja loogika. Millegipärast koolis seda ei õpetada. Kui ma oleksin riigijuht, keelustaksin ma “Piibli” ja muud inimese ajutegevust lõhkuvad pühad raamatud ja asendaksin selle puhta loogikaõpetusega. Sest loogika on ainuke vahend, mis purustab meie ajus olevad vastandsõlmpunktid.

 

Buduaar