SILVIA ILVES IMETAB LAST ühistranspordis väga lihtsal moel

Hinnatud tšellomängija Silvia Ilves on tänase seisuga uhke ja õnnelik nelja lapse ema  noorim neist tuli ilmavalgele eelmise aasta 26. detsembril. Mis aga imetamisse puutub, kuulub Silvia kahtlemata nende naiste hulka, kes vajadusel ka avalikus kohas last toidavad. Nii on Silvial ette tulnud ka olukordi, kus lapsele tuleb ühistranspordis rinda anda.

Silvia kirjutab oma Instagrami kontole tehtud postituses, et tööreisid muudavad lapse rinnaga toitmise küll keerulisemaks, ent kahtlemata mitte võimatuks. “Lihtne oleks tööreiside tõttu lõpetada imetamine ning asendada rinnapiim pulbripiimaga, kuid olen 8-aastase emarolli jooksul püüdnud teha alati kõik selleks, et reisimine rinnaga toitmist ei katkestaks. Hiljuti pidin tööreisi tõttu olema lapsest eemal 3 päeva ning kuigi tunnistan, et reis oli üsna piinarikas piima väljapumpamise vajaduse tõttu, kandis pingutamine vilja ning 7-kuune Arthur on siiani rinnalaps. Avalikus kohas imetamist ma ei saa häbeneda, sest inimeste arvamusest on minu jaoks olulisim lapse heaolu,” tõdeb Silvia.

Naine lisab veel: “Juhilubade puudumise tõttu kasutan vahel ka ühistransporti ning olen seetõttu vaikselt kangaga kaetult imetanud beebit isegi liinibussis, kui vaja. Teame ju kõik, et imetamine sööb ära ema tervise ning seetõttu püüan toituda nii mitmekülgselt, kui võimalik. Loodetavasti suudan imetada veel mõned head kuud!”