SILVIA ILVES lõpetas suhte Paul Neitsoviga

Alles see oli, kui muusikud Silvia Ilves ja Paul Neitsov andsid avalikkusele teada, et nad on armunud. Kokku paar ei kolinudki, ent mõlemad kinnitasid, et neil on suhe ning meediasse jõudsid ka tulikuumad kaadrid Silviast ja Paulist magamistoas linade vahel. Täna hommikul teatas aga Silvia sotsiaalmeedia vahendusel, et suhe on läbi.

Nimelt tegi naine oma Instagrami kontole postituse, kus ta kirjutab, et tema elus on hetkel väga kiire periood ja ta lihtsalt ei saa endale lubada kohtinguid ega ka unistamist järjekordsest armastusest. “Tean, et teen sellega liiga. Jah, ma teen seda, et säästa meid hukatusest. Tahan EELKÕIGE nautida muusikuks ning armastavaks emaks olemist. Jah, see sai nüüd küll üleöö otsustatud ning matan elusast peast tugevad tunded ühe mehe vastu. Mitte, et lihtne oleks nõnda edasi elada nüüd, aga olen üksjagu kogenud, et aeg annab leevendust kõikidele haavadele,”tõdeb naine.

Silvia loodab, et nad on Pauliga piisavalt tugevad, et suudavad ka edaspidi lava jagada. “Muusika oli see, mis meid liitis, muusika tõi lootuse armastada, muusika jäägu meid hoidma sõpruses! Kõige lihtsam ja rumalam oleks mõelda, et tegu oli mingisuguse trikiga. Las ta siis oli trikk. Või mis tahes kõigile teistele,”muigab ta.

“Ja kui ma nüüd tegin vea oma otsuses, mille langetamisel domineeris mõistus, mitte süda, siis olen ma ise kõige suurem kannataja,”annab Silvia teada, et tunded tal Pauli vastu siiski kadunud ei ole.