ŠOKEERIV VAATEPILT: BEEBILÕUST, mis sinu hammastega juhtus?

Augustikuu alguses trellide tagant vabanenud räppar Beebilõust kodanikunimega Andrus Elbing tegeleb muusika loomisega jõudsalt edasi ning ammutab inspiratsiooni just täpselt sealt, kust see tulla tahab. Viimatises Instagrami videos naljatleb räppar Laura Kõrgemäe kupeldamisskandaali teemal ning paljastab ühtlasi ka ehmatava vaatepildi - mis juhtus tema hammastega.

Augustikuu alguses trellide tagant vabanenud räppar Beebilõust, kodanikunimega Andrus Elbing, tegeleb muusika loomisega jõudsalt edasi ning ammutab inspiratsiooni just täpselt sealt, kust see tulla tahab. Viimatises Instagrami videos naljatleb räppar Laura Kõrgemäe kupeldamisskandaali teemal ning paljastab ühtlasi ka ehmatava vaatepildi – mis juhtus tema hammastega.

Nimelt ümiseb Beebilõust videoklipis räpilugu, mis on suunatud konkreetselt Laurale, kes noorte neiude väidetava kupeldamise tõttu on Eestis üleöö lausa kurikuulsaks saanud. Iga paari sõna tagant näitab muusik ka oma hambaid või siis täpsemalt nende puudumist.

Mis juhtus Beebilõusta hammastega, pole teada, kuid loodetavasti saab ta need peagi korda aetud.

Videoklipi juurde lisas ta kommentaariks: “Laura @laurakorgemae ära muretse, sa tegid kõigest seda, mida tahtsid! PIMP PIMP hurraa! PIMP PIMP hurraa!”

Vaata videoklippi allpool.

 

A post shared by Beebilõust (@andruselbing) on