ŠOKK: BLOGIJA MALLUKAS kaevati kohtusse

ŠOKK: BLOGIJA MALLUKAS kaevati kohtusse

Elu keerdkäigud on tihtipeale ootamatud ning seda, mida järgmine päev endaga kaasa tuua võib, ei tea me keegi tegelikult ette, kuid selge on see, et vahel juhtub just see, mida me kõige vähem oodata oleksime osanud. Ilmselt juhtus täna just täpselt sama asi blogija Mallukaga.

Elu keerdkäigud on tihtipeale ootamatud ning seda, mida järgmine päev endaga kaasa võib tuua, ei tea me keegi tegelikult ette, kuid selge on see, et vahel juhtub just see, mida me kõige vähem oodata oleksime osanud. Ilmselt juhtus täna just täpselt sama asi blogija Mallukaga.

Eesti kõige kuulsam ja ühtlasi ka skandaalsem blogija Mallukas aka Mariann Treimann teatas täna oma Facebooki lehel, et ta kaevati kohtusse. Seda, milles naist süüdistatakse, ta avalikustada ei soovinud, kuid siiski tõdeb ta, et tegu on märgilise päevaga. 

Varem ei ole Mallukat kohtusse kaevatud, kuid nagu tema sotsiaalmeediakontol olevast postitusest näha võib, siis suhtub ta sellesse pigem huumoriga ning uurib naljaga pooleks, kas keegi talle 7000 eurot ei tahaks anda.

Postitust ja kommentaare näed ka Malluka Facebooki lehel siin

Sarnased artiklid