Staarisaate Mikk Mäe paljastas, mida ta naiste välimuse juures vaatab

Staarisaate Mikk Mäe paljastas, mida ta naiste välimuse juures vaatab

Superstaarisaate finaalis võistlevad sel hooajal kuus vahvat noormeest, nende seas ka Tallinnast pärit 18aastane Mikk Mäe, kes iseloomustab end kui rõõmsameelset ning positiivse ellusuhtumisega inimest.  Laval suurele publikule esinedes tuleb oma välimusele palju rõhku panna, ent milliseid rõivaid kannab Mikk argipäevadel ja mida ta naise välimuse juures esimese asjana vaatab – sellest loe allpool lähemalt.

Superstaarisaate finaalis võistlevad sel hooajal kuus vahvat noormeest, nende seas ka Tallinnast pärit 18aastane Mikk Mäe, kes iseloomustab end kui rõõmsameelset ning positiivse ellusuhtumisega inimest.

Laval suurele publikule esinedes tuleb oma välimusele palju rõhku panna, ent milliseid rõivaid kannab Mikk argipäevadel ja mida ta naise välimuse juures esimese asjana vaatab – sellest loe allpool lähemalt.

Mikk tunnistab, et väga kaua aega ta oma riietuse valikule just ei kuluta. “Minu stiil on enamjaolt sama – teksad ja särk. Eks aeg-ajalt mõtlen ikka pikemalt, mida selga panna, aga seda tuleb üpriski harva ette. Riietus, milles ma end kõige mugavamalt tunnen, on dressid, samas toast välja minnes eelistan pigem teksaseid ja särki,” räägib Mikk.

Aga kuidas on lood ülikonna kandmisega? “Mulle meeldib küll ülikonda kanda, aga kui ma seisan hommikul unise peaga valiku ees, kas ajada selga ülikond, mis võtab aega või tõmmata jalga teksad, siis kipun viimase kasuks valima,” naerab Mikk.

Mis aga naiste riietusse puutub, siis mis on Miku silmis atraktiivsem – kleit ja kontsad või teksad ja tennised? “See on raske küsimus, minu arvates pole sellel erilist vahet. Ühesõnaga otsest eelistust pole, mulle meeldivad nii pidulikud kui ka rohkem casual stiilis neiud,” tõdeb Mikk.

Kui juba naistest rääkida, siis esimene asi, mida Mikk vaatab, on naise silmad. “Ma arvan, et see kehtib kõigi puhul. Esimene asi, mida inimese juures märgatakse, on ikka silmad ja see kehtib ka minu puhul. Tähtis on kindlasti ka iseloom ja hea huumorisoon,” muigab Mikk.

Karin Karu