SUPERMODELL KARMEN PEDARU lahutab abielu

Juba eelmisel suvel sahistati meedias supermodell Karmen Pedaru ja tema itaallasest abikaasa Riccardo Ruini abielu väidetavast kriisist ning tänaseks on selge, et abielu - elu Karmen enam tõepoolest ei ela. Karmen rääkis Vikerraadio saates "Owe Peterselli show", et tal on parasjagu käsil abielulahutus.

Juba eelmisel suvel sahistati meedias supermodell Karmen Pedaru ja tema itaallasest abikaasa Riccardo Ruini abielu väidetavast kriisist ning tänaseks on selge, et abieluelu Karmen enam tõepoolest ei ela. Karmen rääkis Vikerraadio saates “Owe Peterselli show”, et tal on parasjagu käsil abielulahutus.

Karmen kinnitas reedel eetris olnud saates, et ta ei ela enam abieluelu ning naudib vaba ja vallalise elu. Samuti ei välista supermodell uue silmarõõmu leidmist ja seda ehk hoopis isegi Eestist. Pole saladus, et Riccardo näol oli tegemist itaallasega. “Kõigil on šanssi, lihtsalt oleneb ju inimesest,” kommenteerib ta.

Luuserit ja rahaahnet meest Karmen enda kõrvale ei lase. “Ma olen piisavalt tark, et ma näen ära. Piisavalt kaval. Neid on nii palju. Igast luusereid.”

Karmen on tänu modellindusele end majanduslikult igati heale järjele saanud ning pole huvitatud meestest, kes tema varandust jahivad.

Kehrast pärit Karmen Pedaru on modellina teinud kaasa Diori, Versace, Louis Vuittoni, Chaneli, Givenchy, Roberto Cavalli, Michael Korsi, Victoria Beckhami, Valentino ja paljude teiste moe-show’des ning kaunistanud lugematul arvul mainekate moeajakirjade esikaasi.