Superstaarisaate Anelle Tamm paljastas oma suurima nõrkuse

Superstaarisaate Anelle Tamm paljastas oma suurima nõrkuse

Superstaarisaate finaalist esimesena välja langenud 18aastane Viimsist pärit Anelle Tamm torkab silma lummavalt kaunite näojoontega. Kuigi staarisaates ta enam ei jätka, võib kindel olla, et sellest lauljatarist kuuleme me peagi veel!  Anelle silmatorkav välimus ja huvitav stiilitunnetus tekitas meis huvi selle vastu, milliseid ilutooteid ta kasutab ning allpool räägibki ta sellest lähemalt. 

Superstaarisaate finaalist esimesena välja langenud 18aastane Viimsist pärit Anelle Tamm torkab silma lummavalt kaunite näojoontega. Kuigi staarisaates ta enam ei jätka, võib kindel olla, et sellest lauljatarist kuuleme me peagi veel!

Anelle silmatorkav välimus ja huvitav stiilitunnetus tekitas meis huvi selle vastu, milliseid ilutooteid ta kasutab ning allpool räägibki ta sellest lähemalt. 

Paljudel naistel on nõrkus mõne kindla kosmeetika- või nahahooldustoote vastu, mis tähendab, et neid on kodus tunduvalt rohkem, kui vaja oleks. Ka Anelle pole siinkohal mingi erand. “Mul on kompulsiivne komme osta küünelakke alati, kui mõnda ilusat poes näen. Mul on alati küüned värvitud, seega võib öelda küll, et mul on küünelakkide vastu suur nõrkus,” naerab Anelle.

Mis aga kehahooldustoodetesse puutub, siis Anelle jaoks on oluline mõnus lõhn. “Kasutan palju The Body Shopi tooteid ja praegusel hetkel olen täielikult mangolõhnaliste toodete lummuses, kasutan selle sarja kehakreemi ja lõhnaõli,” tõdeb lauljatar.

Anelle kasutab väga sageli ka jumestuskreemi, see on tema jaoks üheks kõige olulisemaks kosmeetikatooteks. “Asi on selles, et mul on väga õhuke ja nii-öelda läbipaistev nahk ja jumestuskreemi abil saan seda ilusti peita.”

Meik lisab enesekindlust, millest igal naisel vahel vajaka jääb. Ka Anelle tõdeb, et kui iluvead välja ei paista, tunneb ta end kaunimana. “Mingis mõttes vastab see kindlasti tõele, et kui mul on meik peal, siis ma tunnen end enesekindlamalt, samas ma käin päris tihti ka ilma meigita ringi, sest ma olen laisk,” naerab Anelle.

Kiire elutempo tõttu tuleb Anellel vahel ette sedagi, et ta heidab meigiga magama. “Seda juhtub tõesti harva, aga jah, kui ma jõuan väga hilja või väsinuna koju ja ei jaksa meiki maha võtta, siis lähen otse magama,” tõdeb Anelle.

 

Karin Karu