Superstaarisaate Liis Reisner teeb võimsa comebacki

7 kommentaari
Superstaarisaate Liis Reisner teeb võimsa comebacki

“Eesti otsib superstaari” saates finaali jõudnud kaunis ning andekas lauljanna Liis Reisner kadus peale saates osalemist Eesti meediast, ent nüüd on ta valmis tegema korraliku comeback’i! Buduaar uuris, mida Liis vahepeal teinud on ja millega ta meid lähiajal üllatada plaanib!

“Eesti otsib superstaari” saates finaali jõudnud kaunis ning andekas lauljanna Liis Reisner kadus pärast saates osalemist Eesti meediast, ent nüüd on ta valmis tegema korraliku comeback’i! Buduaar uuris, mida Liis vahepeal teinud on ja millega ta meid lähiajal üllatada plaanib!

Liis jõudis superstaarisaates kümne finalisti hulka ning saavutas kokkuvõttes tubli seitsmenda koha. Siis aga kadus see imekaunis noor naine avalikkuse eest sootuks. Uurime, mida Liis vahepeal teinud on. “Pärast saadet tegelesin eelkõige õpingutega Otsa koolis, kus õppisin popp-jazz laulu erialal. Selle kõrvalt üritasin ka ise muusikat kirjutada, ent minu loominguline osa oli kuidagi kinni. Elul olid minuga teised plaanid ja nüüd võin rõõmuga öelda, et minu aeg on viimaks saabunud ja juba järgmisel nädalal annan välja oma päris esimese laulu, mis valmis koostöös Ardi Kaljuveega,” paljastab Liis.

Hetkel töötab Liis teenindusvaldkonnas, mis on seotud moega. Lähemalt ta sel teemal peatuda ei soovi, sest esikohal on Liisi elus siiski muusika. “Ma tahan teha seda, mida armastan ja selleks on muusika. Usun, et kui sa teed midagi hinge ja kirega, siis saavutad varem või hiljem ka edu, see on asjade loomulik kulg. Tuleb lihtsalt iseendasse uskuda ja vaeva näha,” tõdeb Liis.

Jääme huviga ootama Liisi esimest laulu!